Info o Zvířátka z Brd recenze, hodnocení a parametry

Informace: Zvířátka z Brd Romány a povídky KRIGL

Popis produktu: Kniha Zvířátka z Brd:Milé děti, také milujete roztomilá zvířátka? A co teprve veselé úkoly? To vše naleznete uvnitř knížky, kterou právě držíte v ruce. Budu vám vypravovat o kocourkovi Macíčkovi, který rád učí děti kocouří výchově. To se nasmějete. Na konci pohádky, pak jistě budete vědět, jak správně projít kocouří výchovou a všechny úkoly splníte raz dva. Také navštívíme našeho nezbedného Pepíčka, který neposlechl babičku a teď hrozí zničení její zahrádky! Děti, pomůžete Pepíčkovi splnit všechny úkoly nutné k záchraně zahrádky? O tom, jak to s Pepíčkem dopadlo, a mnoho dalších veselých příběhů o zvířátkách si přečtete v této knížce, kterou pro vás ilustrovala Daniela Plocková. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Zvířátka z Brd, dnes za výhodnou cenu 143 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Romány a povídky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Romány a povídky KRIGL, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Zvířátka z Brd

Martin
Recenze Zvířátka z Brd: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce KRIGL. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky KRIGL kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Zvířátka z Brd a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Zvířátka z Brd: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Zvířátka z Brd KRIGL

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Zvířátka z Brd a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro KRIGL, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 143 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Zvířátka z Brd:
- populární dodavatel a výrobce KRIGL
- číslo EAN 9788088104490
- produkt je v kategorii Romány a povídky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Zvířátka z Brd Romány a povídky
Výhodná cena
143 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Romány a povídky KRIGL

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Romány a povídky KRIGL

Informace k produktu

Pokud k produktu (Zvířátka z Brd) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (KRIGL), manuály, či podrobné složení k produktu 9788088104490 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.