Info o Zodpovědnost, závazky, vina: Kniha otázek a odpovědí na univerzální tíživá témata recenze, hodnocení a parametry

Informace: Zodpovědnost, závazky, vina: Kniha otázek a odpovědí na univerzální tíživá témata Esoterika Eugenika

Popis produktu: Kniha Zodpovědnost, závazky, vina: Kniha otázek a odpovědí na univerzální tíživá témata: Známá a uznávaná autorka Lise Bourbeau nám ve své nejnovější knize přibližuje pohled na témata odpovědnosti, závazků a viny. Její knihy výtečně vysvětlují vnitřní souvislosti negativních věci a nemocí, které se vyskytují v našich životech, a jejich význam pro důležitou změnu, kterou musíme podstoupit, abychom se z nich vyléčili nebo je překonali. Témata, které jsou v centru všech mezilidských vztahů, rozebírá na příkladech ze života. Formou otázek a odpovědí, které kladli účastníci její seminářů, klienti, pacienti a žáci, tak dostáváme pohled na situace z běžného života. Ty ve své podstatě odrážejí typické, univerzální zážitky a potíže současných lidí. Proč se někdo stane obětí krádeže, ačkoli on sám nikdy nikomu nic neukradl? Proč se neumíme vzdát přehnané odpovědnosti vůči svým dětem, i když by ji už měli nést samy? Co je příčinou viny mezi milenci, z nichž jeden už má rodinu a manželství? Jaké máme závazky vůči svým rodičům a jak nás ovlivňují? Tyto a další otázky tvoří jádro knihy. Autorka v sobě nezapře terapeutku a na úvod čtenáře vyzývá, aby si po každé otázce nejprve zkusil odpovědět sám, a až potom si přečetl odpověď.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Zodpovědnost, závazky, vina: Kniha otázek a odpovědí na univerzální tíživá témata, dnes za výhodnou cenu 136 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Esoterika.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Esoterika Eugenika, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Zodpovědnost, závazky, vina: Kniha otázek a odpovědí na univerzální tíživá témata

Martin
Recenze Zodpovědnost, závazky, vina: Kniha otázek a odpovědí na univerzální tíživá témata: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Eugenika. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Eugenika kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Zodpovědnost, závazky, vina: Kniha otázek a odpovědí na univerzální tíživá témata a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Zodpovědnost, závazky, vina: Kniha otázek a odpovědí na univerzální tíživá témata: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Zodpovědnost, závazky, vina: Kniha otázek a odpovědí na univerzální tíživá témata Eugenika

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Zodpovědnost, závazky, vina: Kniha otázek a odpovědí na univerzální tíživá témata a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Eugenika, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 136 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Zodpovědnost, závazky, vina: Kniha otázek a odpovědí na univerzální tíživá témata:
- populární dodavatel a výrobce Eugenika
- číslo EAN 9788081004575
- produkt je v kategorii Esoterika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Zodpovědnost, závazky, vina: Kniha otázek a odpovědí na univerzální tíživá témata Esoterika
Výhodná cena
136 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Esoterika Eugenika

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Esoterika Eugenika

Informace k produktu

Pokud k produktu (Zodpovědnost, závazky, vina: Kniha otázek a odpovědí na univerzální tíživá témata) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Eugenika), manuály, či podrobné složení k produktu 9788081004575 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.