Info o Zlozvyky a závislosti: co o nás říkají recenze, hodnocení a parametry

Informace: Zlozvyky a závislosti: co o nás říkají Psychologie, komunikace Eugenika

Popis produktu: Kniha Zlozvyky a závislosti: co o nás říkají:Tato kniha se věnuje široké škále lidských zlozvyků. Autorka poskytuje všem zájemcům hlubinný psychologický pohled na to, jak se utvářejí naše podvědomé vzorce chování a jaký je jejich význam. Analyzuje množství konkrétních zlozvyků. Osobitní část knihy tvoří stručný popis tří set zlozvyků. Uvádějí se jejich emocionální příčiny a každému je přirazená léčivá afirmace, jenž pomáhá s daným zlozvykem skoncovat.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Zlozvyky a závislosti: co o nás říkají, dnes za výhodnou cenu 310 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Psychologie, komunikace.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Psychologie, komunikace Eugenika, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Zlozvyky a závislosti: co o nás říkají

Martin
Recenze Zlozvyky a závislosti: co o nás říkají: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Eugenika. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Eugenika kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Zlozvyky a závislosti: co o nás říkají a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Zlozvyky a závislosti: co o nás říkají: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Zlozvyky a závislosti: co o nás říkají Eugenika

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Zlozvyky a závislosti: co o nás říkají a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Eugenika, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 310 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Zlozvyky a závislosti: co o nás říkají:
- populární dodavatel a výrobce Eugenika
- číslo EAN 9788081004391
- produkt je v kategorii Psychologie, komunikace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Zlozvyky a závislosti: co o nás říkají Psychologie, komunikace
Výhodná cena
310 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Psychologie, komunikace Eugenika

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Psychologie, komunikace Eugenika

Informace k produktu

Pokud k produktu (Zlozvyky a závislosti: co o nás říkají) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Eugenika), manuály, či podrobné složení k produktu 9788081004391 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.