Info o Žít dlouho a dobře: Průlomová studie o zdraví a životě recenze, hodnocení a parametry

Informace: Žít dlouho a dobře: Průlomová studie o zdraví a životě Zdravý způsob života Eugenika

Popis produktu: Kniha Žít dlouho a dobře: Průlomová studie o zdraví a životě: Kniha plná překvapivých závěrů. Autoři rozebírají výzkum, při němž byly po mnoho let detailně zkoumány životy lidí, kteří se ve zdraví a při síle dožili vysokého věku. Překvapivě bychom u těchto osob nenalezli obecně uznávaný zdravý životní styl – spíše to byli jedinci s určitými zřejmými životními návyky a vzorci. Mezi faktory, které se v knize zkoumají, jsou například povahové vlastnosti respondentů, jejich názory, víra, práce, úspěchy, vzdělání, volnočasové aktivity, vztahy (mezilidské i se zvířaty), traumata (např. účast ve válce) a obecně také například vztah mezi pohlavími a dlouhověkostí. V knize najdete nejen silné podněty pro kultivaci dlouhověkosti, ale také pro úspěšný, smysluplný a produktivní život.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Žít dlouho a dobře: Průlomová studie o zdraví a životě, dnes za výhodnou cenu 260 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Zdravý způsob života.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Zdravý způsob života Eugenika, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Žít dlouho a dobře: Průlomová studie o zdraví a životě

Martin
Recenze Žít dlouho a dobře: Průlomová studie o zdraví a životě: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Eugenika. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Eugenika kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Žít dlouho a dobře: Průlomová studie o zdraví a životě a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Žít dlouho a dobře: Průlomová studie o zdraví a životě: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Žít dlouho a dobře: Průlomová studie o zdraví a životě Eugenika

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Žít dlouho a dobře: Průlomová studie o zdraví a životě a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Eugenika, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 260 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Žít dlouho a dobře: Průlomová studie o zdraví a životě:
- populární dodavatel a výrobce Eugenika
- číslo EAN 9788081004438
- produkt je v kategorii Zdravý způsob života


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Žít dlouho a dobře: Průlomová studie o zdraví a životě Zdravý způsob života
Výhodná cena
260 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Zdravý způsob života Eugenika

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Zdravý způsob života Eugenika

Informace k produktu

Pokud k produktu (Žít dlouho a dobře: Průlomová studie o zdraví a životě) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Eugenika), manuály, či podrobné složení k produktu 9788081004438 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.