Info o Žij tam, kde jsou písně: Jak ruská Romka dobyla Ameriku recenze, hodnocení a parametry

Informace: Žij tam, kde jsou písně: Jak ruská Romka dobyla Ameriku Literární biografie Triton

Popis produktu: Kniha Žij tam, kde jsou písně: Jak ruská Romka dobyla Ameriku: Patnáctiletá Oksana se na první pohled jeví jako obyčejná americká puberťačka, ve skutečnosti se v ní však sváří dvě starobylé kultury, romská a arménská, zarámované dětstvím v Sovětském svazu. Každý člen její neobvyklé rodiny – dědeček divadelní principál, babička čarodějka, otec milovník okultních věd i bohémská matka – se do ní nezapomenutelně otisknul a zanechal v ní nezodpovězenou otázku: Kdo vlastně jsem? Emigrace do Spojených států navíc přinesla řadu nepříjemných překvapení. Amerika vždycky nevypadá jako v klipech na MTV a rodina nedrží bezpodmínečně při sobě. Každý se s rolí přistěhovalce vyrovnává po svém, někdo panákem navíc, někdo otevřením věšteckého salonu, Oksana se ale učí docenit bohatou tapiserii svého původu a najít klid v sobě samé a nikoli v uznání ostatních. Životní příběh Oksany Marafiotiové (1974) má rysy bláznivé komedie, současně je však prosycen lehkým smutkem nad ztrátou nevinnosti a původního způsobu života. Autorka ve své prvotině boří předsudky o Romech a odhaluje kus neznámého světa, a přitom apeluje na to univerzálně lidské v nás. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Žij tam, kde jsou písně: Jak ruská Romka dobyla Ameriku, dnes za výhodnou cenu 240 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Literární biografie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Literární biografie Triton, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Žij tam, kde jsou písně: Jak ruská Romka dobyla Ameriku

Martin
Recenze Žij tam, kde jsou písně: Jak ruská Romka dobyla Ameriku: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Triton. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Triton kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Žij tam, kde jsou písně: Jak ruská Romka dobyla Ameriku a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Žij tam, kde jsou písně: Jak ruská Romka dobyla Ameriku: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Žij tam, kde jsou písně: Jak ruská Romka dobyla Ameriku Triton

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Žij tam, kde jsou písně: Jak ruská Romka dobyla Ameriku a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Triton, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 240 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Žij tam, kde jsou písně: Jak ruská Romka dobyla Ameriku:
- populární dodavatel a výrobce Triton
- číslo EAN 9788075535672
- produkt je v kategorii Literární biografie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Žij tam, kde jsou písně: Jak ruská Romka dobyla Ameriku Literární biografie
Výhodná cena
240 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Literární biografie Triton

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Literární biografie Triton

Informace k produktu

Pokud k produktu (Žij tam, kde jsou písně: Jak ruská Romka dobyla Ameriku) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Triton), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075535672 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.