Info o Země versus katastrofy: Jak náš svět utvářejí náhlé přírodní změny recenze, hodnocení a parametry

Informace: Země versus katastrofy: Jak náš svět utvářejí náhlé přírodní změny Levné elektro Knižní klub

Popis produktu: Kniha Země versus katastrofy: Jak náš svět utvářejí náhlé přírodní změny:Tvářnost Země se neustále proměňuje, ne však plíživě, v procesech trvajících stamiliony let, nýbrž náhle, eruptivně a rychle. Zemský povrch od základu změnily rozsáhlé katastrofy a obrovské klimatické zvraty. Důkazů k tomuto tvrzení je dostatek. Autor s přímo detektivním čichem rozkrývá zásadní nesrovnalosti běžných vědeckých teorií zabývajících se dějinami Země a přichází tak s novými myšlenkovými podněty, které by mohly mít rozhodující význam pro její budoucnost... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Země versus katastrofy: Jak náš svět utvářejí náhlé přírodní změny, dnes za výhodnou cenu 292 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro Knižní klub, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Země versus katastrofy: Jak náš svět utvářejí náhlé přírodní změny

Martin
Recenze Země versus katastrofy: Jak náš svět utvářejí náhlé přírodní změny: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Knižní klub. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Knižní klub kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Země versus katastrofy: Jak náš svět utvářejí náhlé přírodní změny a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Země versus katastrofy: Jak náš svět utvářejí náhlé přírodní změny: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Země versus katastrofy: Jak náš svět utvářejí náhlé přírodní změny Knižní klub

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Země versus katastrofy: Jak náš svět utvářejí náhlé přírodní změny a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Knižní klub, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 292 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Země versus katastrofy: Jak náš svět utvářejí náhlé přírodní změny:
- populární dodavatel a výrobce Knižní klub
- číslo EAN 9788024238913
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Země versus katastrofy: Jak náš svět utvářejí náhlé přírodní změny Levné elektro
Výhodná cena
292 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro Knižní klub

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro Knižní klub

Informace k produktu

Pokud k produktu (Země versus katastrofy: Jak náš svět utvářejí náhlé přírodní změny) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Knižní klub), manuály, či podrobné složení k produktu 9788024238913 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Levné elektro - Zobrazit více produktů