Info o Zdravá výživa pro nejmenší recenze, hodnocení a parametry

Informace: Zdravá výživa pro nejmenší Knihy o výživě dětí Bookmedia

Popis produktu: Kniha Zdravá výživa pro nejmenší: Každá maminka chce, aby bylo její dítě zdravé a šťastné. Jedním ze základních principů vychování takového dítěte je i správná výživa. Dobré návyky by měly být formovány už od narození tak, aby mělo dítě v budoucnu k jídlu správný a zdravý vztah. Vaření pro batolata vždycky vyvolávalo určité otázky: co může dítě pít a co ne, jak rozpoznáme, že je dítě připraveno na rozšíření jídelníčku, jaké potraviny obsahují ty nejsilnější alergeny. V této knize jsou shromážděny všechny nejdůležitější informace o výživě kojence, přehledně podle jednotlivých měsíců jeho života. Recepty na lahodné obědy, svačiny i večeře vám umožní připravit pestré a vyvážené jídlo pro každé batole. Kniha je doplněná užitečnými tipy a přehlednými výživovými tabulkami. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Zdravá výživa pro nejmenší, dnes za výhodnou cenu 263 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Knihy o výživě dětí.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Knihy o výživě dětí Bookmedia, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Zdravá výživa pro nejmenší

Martin
Recenze Zdravá výživa pro nejmenší: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Bookmedia. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Bookmedia kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Zdravá výživa pro nejmenší a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Zdravá výživa pro nejmenší: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Zdravá výživa pro nejmenší Bookmedia

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Zdravá výživa pro nejmenší a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Bookmedia, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 263 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Zdravá výživa pro nejmenší:
- populární dodavatel a výrobce Bookmedia
- číslo EAN 9788088213222
- produkt je v kategorii Knihy o výživě dětí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Zdravá výživa pro nejmenší Knihy o výživě dětí
Výhodná cena
263 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Knihy o výživě dětí Bookmedia

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Knihy o výživě dětí Bookmedia

Informace k produktu

Pokud k produktu (Zdravá výživa pro nejmenší) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Bookmedia), manuály, či podrobné složení k produktu 9788088213222 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.