Info o Zbavte se zvyku být sami sebou: Jak se zbavit starého způsobu myšlení a vytvořit si novou mysl recenze, hodnocení a parametry

Informace: Zbavte se zvyku být sami sebou: Jak se zbavit starého způsobu myšlení a vytvořit si novou mysl Osobní rozvoj Anag

Popis produktu: Kniha Zbavte se zvyku být sami sebou: Jak se zbavit starého způsobu myšlení a vytvořit si novou mysl: Nejste odsouzeni svými geny a pevně zakořeněnými zvyky po zbytek svého života. Formuje se nová věda, která opravňuje všechny lidské bytosti k vyvoření reality, kterou si zvolí. Přemýšleli jste někdy, co je mezi vědou a duchovnem? V knize Jak se stát sám sebou kombinuje renomovaný autor, řečník, výzkumník a chiropraktik Dr. Joe Dispenza oblasti kvantové fyziky, neurologie, chemie mozku, biologie a genetiky, aby ukázal, co je opravdu možné. Dr. Dispenza činí starověké chápání srozumitelnějším a vyplňuje mezeru mezi vědou a duchovnem. Díky jeho seminářům a přednáškám používají principy „změny zevnitř“ tisíce lidí v mnoha zemích. Změňte svůj život Nezískáte jen nezbytné znalosti ke změně jakéhokoliv svého aspektu, ale budete se učit krok za krokem používat to, co se dozvíte, abyste vytvořili viditelné změny ve svém životě. Jakmile se odpoutáte sami od sebe a opravdu změníte své myšlení, nebude váš život nikdy stejný!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Zbavte se zvyku být sami sebou: Jak se zbavit starého způsobu myšlení a vytvořit si novou mysl, dnes za výhodnou cenu 290 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Osobní rozvoj.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Osobní rozvoj Anag, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Zbavte se zvyku být sami sebou: Jak se zbavit starého způsobu myšlení a vytvořit si novou mysl

Martin
Recenze Zbavte se zvyku být sami sebou: Jak se zbavit starého způsobu myšlení a vytvořit si novou mysl: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Anag. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Anag kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Zbavte se zvyku být sami sebou: Jak se zbavit starého způsobu myšlení a vytvořit si novou mysl a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Zbavte se zvyku být sami sebou: Jak se zbavit starého způsobu myšlení a vytvořit si novou mysl: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Zbavte se zvyku být sami sebou: Jak se zbavit starého způsobu myšlení a vytvořit si novou mysl Anag

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Zbavte se zvyku být sami sebou: Jak se zbavit starého způsobu myšlení a vytvořit si novou mysl a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Anag, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Zbavte se zvyku být sami sebou: Jak se zbavit starého způsobu myšlení a vytvořit si novou mysl:
- populární dodavatel a výrobce Anag
- číslo EAN 9788072639700
- produkt je v kategorii Osobní rozvoj


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Zbavte se zvyku být sami sebou: Jak se zbavit starého způsobu myšlení a vytvořit si novou mysl Osobní rozvoj
Výhodná cena
290 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Osobní rozvoj Anag

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Osobní rozvoj Anag

Informace k produktu

Pokud k produktu (Zbavte se zvyku být sami sebou: Jak se zbavit starého způsobu myšlení a vytvořit si novou mysl) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Anag), manuály, či podrobné složení k produktu 9788072639700 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.