Info o Zárezy kamenistého poľa recenze, hodnocení a parametry

Informace: Zárezy kamenistého poľa Historické Július Paňko

Popis produktu: Kniha Zárezy kamenistého poľa: V novej próze - novele Zárezy kamenistého poľa je zobrazený súkromný, občiansky a spoločenský život ľudí severovýchodného Slovenska v zložitom období normalizácie až po rok 1989 a prvé roky rodiacej sa demokracie na Slovensku po prelomovom roku 1990. Dej novely sa v prevažnej miere odohráva v školskom prostredí. Oporným stĺpom deja sú rodové tradície, stelesnené v obraze matky, jej odkaz deťom - zachovať pre potomkov rodinné hniezdo. Tu v lesíku som prišiel na to, že už som dosiahol určité poznanie, že môžem vážne rozmýšľať či dokonca niečo zmeniť - mám dostatok času myšlienkami pochopiť nielen moje hlavné životné cesty, ale aj cestičky a oddeliť, čo som urobil správne, čo zle a prečo, či všetko, čo sa so mnou dialo, som pochopil, a či ešte ostala šanca dosiahnuť nezrealizované zámery.... (str. 9) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Zárezy kamenistého poľa, dnes za výhodnou cenu 257 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Historické.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Historické Július Paňko, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Zárezy kamenistého poľa

Martin
Recenze Zárezy kamenistého poľa: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Július Paňko. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Július Paňko kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Zárezy kamenistého poľa a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Zárezy kamenistého poľa: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Zárezy kamenistého poľa Július Paňko

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Zárezy kamenistého poľa a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Július Paňko, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 257 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Zárezy kamenistého poľa:
- populární dodavatel a výrobce Július Paňko
- číslo EAN 9788057004097
- produkt je v kategorii Historické


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Zárezy kamenistého poľa Historické
Výhodná cena
257 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro




Doručení zboží Historické Július Paňko

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Historické Július Paňko

Informace k produktu

Pokud k produktu (Zárezy kamenistého poľa) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Július Paňko), manuály, či podrobné složení k produktu 9788057004097 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Historické - Zobrazit více produktů