Info o Zákonník práce s komentárom a judikatúrou: Platný od 1. januára 2019 recenze, hodnocení a parametry

Informace: Zákonník práce s komentárom a judikatúrou: Platný od 1. januára 2019 Levné elektro Nová práca

Popis produktu: Kniha Zákonník práce s komentárom a judikatúrou: Platný od 1. januára 2019:Zákonník práce z dielne vydavateľstva NOVÁ PRÁCA, spol. s r. o. prešiel rukami popredných slovenských odborníkov na pracovné právo, a preto sa vám dostane do rúk kniha, ktorá obsahuje nielen paragrafové znenie zákonníka, ale i rozsiahly komentár, ktorý podrobne vysvetľuje všetky paragrafy Zákonníka práce, upozorňuje na zmeny a vedie čitateľa zrozumiteľným jazykom celou problematikou pracovného práva. Jednotlivé paragrafy sú doplnené nielen podrobným komentárom ale aj vyčerpávajúcou judikatúrou. Kniha komplexne zachytáva právny stav, ktorý platí v oblasti pracovného práva od 1. januára 2019. Posledná novelizácia bola urobená zákonom NR SR č. 376/2018 Z. z. a platí od 1. januára 2019.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Zákonník práce s komentárom a judikatúrou: Platný od 1. januára 2019, dnes za výhodnou cenu 331 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro Nová práca, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Zákonník práce s komentárom a judikatúrou: Platný od 1. januára 2019

Martin
Recenze Zákonník práce s komentárom a judikatúrou: Platný od 1. januára 2019: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Nová práca. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Nová práca kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Zákonník práce s komentárom a judikatúrou: Platný od 1. januára 2019 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Zákonník práce s komentárom a judikatúrou: Platný od 1. januára 2019: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Zákonník práce s komentárom a judikatúrou: Platný od 1. januára 2019 Nová práca

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Zákonník práce s komentárom a judikatúrou: Platný od 1. januára 2019 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Nová práca, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 331 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Zákonník práce s komentárom a judikatúrou: Platný od 1. januára 2019:
- populární dodavatel a výrobce Nová práca
- číslo EAN 9788089350803
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Zákonník práce s komentárom a judikatúrou: Platný od 1. januára 2019 Levné elektro
Výhodná cena
331 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro Nová práca

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro Nová práca

Informace k produktu

Pokud k produktu (Zákonník práce s komentárom a judikatúrou: Platný od 1. januára 2019) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Nová práca), manuály, či podrobné složení k produktu 9788089350803 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.