Info o Zákon o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení recenze, hodnocení a parametry

Informace: Zákon o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení Levné elektro Wolters Kluwer

Popis produktu: Kniha Zákon o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení: Předkládaná publikace je praktickým komentářem zákona č. 279/2003 Sb., o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení a o změně některých zákonů. Tento zákon řeší dvě problematiky – výkon rozhodnutí o zajištění majetku nebo jeho určené části a správu majetku a věcí zajištěných pro účely trestního řízení. Právní stav publikace je k 1. 11. 2018. Komentář velice přehlednou a srozumitelnou formou vykládá danou problematiku v souladu s judikaturou, která je do výkladu zapracována. Autoři komentář obohatili o nespočet příkladů nesprávné praxe. Tímto poukázali na nedostatky současné praxe, které však vzápětí opravili a ukázali, jak má být praxe správně. Publikaci pak dále doplňuje osm vzorů z praxe: Pověření k prodeji majetku zajištěného v trestním řízení Pověření ke správě majetku zajištěného v trestním řízení Pověření ke správě podílu v obchodní korporaci zajištěného v trestním řízení Pověření ke správě a prodeji majetku zajištěného v trestním řízení Usnesení o prodeji majetku zajištěného v trestním řízení Usnesení o zajištění podle § 47 tr. řádu Usnesení o zajištění podle § 344a tr. řádu Usnesení o zajištění podle § 347 tr. řádu Na těchto vzorech (č. 6 až 8) se s autory podílela také Mgr. Petra Vítková, státní zástupkyně Krajského státního zastupitelství v Praze. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Zákon o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení, dnes za výhodnou cenu 333 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro Wolters Kluwer, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Zákon o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení

Martin
Recenze Zákon o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Wolters Kluwer. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Wolters Kluwer kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Zákon o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Zákon o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Zákon o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení Wolters Kluwer

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Zákon o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Wolters Kluwer, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 333 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Zákon o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení:
- populární dodavatel a výrobce Wolters Kluwer
- číslo EAN 9788075981967
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Zákon o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení Levné elektro
Výhodná cena
333 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro Wolters Kluwer

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro Wolters Kluwer

Informace k produktu

Pokud k produktu (Zákon o výkonu zajištění majetku a věcí v trestním řízení) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Wolters Kluwer), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075981967 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Levné elektro - Zobrazit více produktů