Info o Zákon o Ústavním soudu: Komentář. 2., podstatně přepracované a doplněné vydání recenze, hodnocení a parametry

Informace: Zákon o Ústavním soudu: Komentář. 2., podstatně přepracované a doplněné vydání Levné elektro C.H.BECK

Popis produktu: Kniha Zákon o Ústavním soudu: Komentář. 2., podstatně přepracované a doplněné vydání:Vedle zobecňujícího výkladu činnosti Ústavního soudu z hlediska jeho postavení v soustavě státních orgánů ČR, především z hlediska procesněprávních aspektů jeho činnosti, druhé vydání komentáře k zákonu o Ústavním soudu zachycuje právní stav k 30. 6. 2007 a zapracovává novou judikaturu Ústavního soudu v procesních otázkách. Komentář přihlíží též k novému stavu literatury v této oblasti od roku 2001. Přináší podrobný výklad organizace Ústavního soudu, která může mít vliv na jeho rozhodování, zpracovává jednotlivé procesní otázky, včetně nové úpravy rozhodování ve věcech preventivní kontroly mezinárodních smluv a referenda. Komentář je určen zejména soudcům, advokátům, státním zástupcům, notářům, studentům právnických fakult a další zainteresované veřejnosti... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Zákon o Ústavním soudu: Komentář. 2., podstatně přepracované a doplněné vydání, dnes za výhodnou cenu 1 520 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


Názory a komentáře


Názory na Zákon o Ústavním soudu: Komentář. 2., podstatně přepracované a doplněné vydání

Martin
Recenze Zákon o Ústavním soudu: Komentář. 2., podstatně přepracované a doplněné vydání: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce C.H.BECK. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky C.H.BECK kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Zákon o Ústavním soudu: Komentář. 2., podstatně přepracované a doplněné vydání a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Zákon o Ústavním soudu: Komentář. 2., podstatně přepracované a doplněné vydání: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Zákon o Ústavním soudu: Komentář. 2., podstatně přepracované a doplněné vydání C.H.BECK

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Zákon o Ústavním soudu: Komentář. 2., podstatně přepracované a doplněné vydání a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro C.H.BECK, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 520 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Zákon o Ústavním soudu: Komentář. 2., podstatně přepracované a doplněné vydání:
- populární dodavatel a výrobce C.H.BECK
- číslo EAN 9788071795995
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Zákon o Ústavním soudu: Komentář. 2., podstatně přepracované a doplněné vydání Levné elektro
Výhodná cena
1 520 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro C.H.BECK

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro C.H.BECK

Informace k produktu

Pokud k produktu (Zákon o Ústavním soudu: Komentář. 2., podstatně přepracované a doplněné vydání) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (C.H.BECK), manuály, či podrobné složení k produktu 9788071795995 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Levné elektro - Zobrazit více produktů