Info o Základní kniha Ájurvédy: Cesta k dokonalému zdraví recenze, hodnocení a parametry

Informace: Základní kniha Ájurvédy: Cesta k dokonalému zdraví Uvolnění, jóga, meditace Fontána

Popis produktu: Kniha Základní kniha Ájurvédy: Cesta k dokonalému zdraví:Ájurvéda patří k nejpropracovanějším léčebným systémům na světě, a proto neudivuje, že zejména na západní polokouli dnes patří mezi nejrychleji se uplatňující systémy alternativní medicíny. Ájurvéda – cesta k dokonalému zdraví představuje zasvěcený úvod do filozofie a základní praxe ájurvédského léčitelství.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Základní kniha Ájurvédy: Cesta k dokonalému zdraví, dnes za výhodnou cenu 282 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Uvolnění, jóga, meditace.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Uvolnění, jóga, meditace Fontána, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Základní kniha Ájurvédy: Cesta k dokonalému zdraví

Martin
Recenze Základní kniha Ájurvédy: Cesta k dokonalému zdraví: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Fontána. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Fontána kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Základní kniha Ájurvédy: Cesta k dokonalému zdraví a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Základní kniha Ájurvédy: Cesta k dokonalému zdraví: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Základní kniha Ájurvédy: Cesta k dokonalému zdraví Fontána

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Základní kniha Ájurvédy: Cesta k dokonalému zdraví a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Fontána, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 282 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Základní kniha Ájurvédy: Cesta k dokonalému zdraví:
- populární dodavatel a výrobce Fontána
- číslo EAN 9788073361877
- produkt je v kategorii Uvolnění, jóga, meditace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Základní kniha Ájurvédy: Cesta k dokonalému zdraví Uvolnění, jóga, meditace
Výhodná cena
282 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Uvolnění, jóga, meditace Fontána

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Uvolnění, jóga, meditace Fontána

Informace k produktu

Pokud k produktu (Základní kniha Ájurvédy: Cesta k dokonalému zdraví) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Fontána), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073361877 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.