Info o Zakázané dohody a zneužívání dominantního postavení v ČR recenze, hodnocení a parametry

Informace: Zakázané dohody a zneužívání dominantního postavení v ČR Levné elektro C.H.BECK

Popis produktu: Kniha Zakázané dohody a zneužívání dominantního postavení v ČR:Kniha je prvním komplexním zpracováním problematiky práva zaměstnanců na nadnárodní informace a projednání v ČR. Zejména mana - gement podniků (skupin podniků) s působností na úrovni EU dostává touto publikací do ruky cennou pomoc, kterou bude potřebovat při výkladu a aplikaci příslušných pasáží zákoníku práce, které v této oblasti rozhodně nelze označit za bezproblémové provedení příslušných komunitárních předpisů. Také příslušným evropským směrnicím i úkolům, které stojí před českou legislativou při jejich nezbytném dalším provádění se publikace věnuje, a zaujme tak nepochybně i legislativce. Vedle problematiky tzv. evropských rad zaměstnanců se autor zabývá i problematikou postavení „národních“ zástupců zaměstnanců (zejména rad zaměstnanců a zástupců pro oblast bezpečnosti a ochrany zdraví při práci) a publikace tak bude přínosem i pro širší odbornou veřejnost ze strany zaměstnavatelů, odborů a odborníků zabývajících se oblastí především kolektivního pracovního práva a personalistiky.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Zakázané dohody a zneužívání dominantního postavení v ČR, dnes za výhodnou cenu 940 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro C.H.BECK, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Zakázané dohody a zneužívání dominantního postavení v ČR

Martin
Recenze Zakázané dohody a zneužívání dominantního postavení v ČR: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce C.H.BECK. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky C.H.BECK kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Zakázané dohody a zneužívání dominantního postavení v ČR a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Zakázané dohody a zneužívání dominantního postavení v ČR: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Zakázané dohody a zneužívání dominantního postavení v ČR C.H.BECK

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Zakázané dohody a zneužívání dominantního postavení v ČR a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro C.H.BECK, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 940 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Zakázané dohody a zneužívání dominantního postavení v ČR:
- populární dodavatel a výrobce C.H.BECK
- číslo EAN 9788074003073
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Zakázané dohody a zneužívání dominantního postavení v ČR Levné elektro
Výhodná cena
940 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro C.H.BECK

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro C.H.BECK

Informace k produktu

Pokud k produktu (Zakázané dohody a zneužívání dominantního postavení v ČR) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (C.H.BECK), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074003073 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.