Info o Zahraniční větroně se značkou OK 2.díl recenze, hodnocení a parametry

Informace: Zahraniční větroně se značkou OK 2.díl Vojenská technika Svět křídel

Popis produktu: Kniha Zahraniční větroně se značkou OK 2.díl:Zahraniční větroně se značkou OK 2. díl Na našem nebi se již vystřídalo velké množství kluzáků a větroňů, ať již československé a české výroby, tak především těch od zahraničních výrobců. Právě jim jsou věnovány knihy Zahraniční větroně se značkou OK. První díl knihy vyšel v nakladatelství Svět křídel v roce 2015 a zaměřoval se na popis větroňů, které nosily značku OK a byly vyrobeny v zahraničí s výjimkou Německa. Právě od německých firem pochází také nejvíce zahraničních typů provozovaných se značkou OK a těm je věnován druhý díl knihy Zahraniční větroně se značkou OK. Opět je u každého popisovaného typu větroně zmíněna krátká historie vývoje a výroby typu, doplněná technickým popisem, technickými údaji, třípohledovým výkresem a několika snímky. Ve snaze zachovat přibližně stejný počet stran jednotlivých dílů jsou německé konstrukce kluzáků, větroňů a motorových větroňů nosících od roku 1945 značku OK abecedně rozděleny na dva díly. Druhý díl obsahuje popis 38 typů. V závěrečném dílu dostanou prostor i nové typy, které budou do té doby zapsány v českém leteckém rejstříku a nebyly v prvním nebo druhém dílu zařazeny.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Zahraniční větroně se značkou OK 2.díl, dnes za výhodnou cenu 232 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Vojenská technika.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Vojenská technika Svět křídel, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Zahraniční větroně se značkou OK 2.díl

Martin
Recenze Zahraniční větroně se značkou OK 2.díl: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Svět křídel. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Svět křídel kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Zahraniční větroně se značkou OK 2.díl a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Zahraniční větroně se značkou OK 2.díl: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Zahraniční větroně se značkou OK 2.díl Svět křídel

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Zahraniční větroně se značkou OK 2.díl a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Svět křídel, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 232 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Zahraniční větroně se značkou OK 2.díl:
- populární dodavatel a výrobce Svět křídel
- číslo EAN 9788075730480
- produkt je v kategorii Vojenská technika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Zahraniční větroně se značkou OK 2.díl Vojenská technika
Výhodná cena
232 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Vojenská technika Svět křídel

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Vojenská technika Svět křídel

Informace k produktu

Pokud k produktu (Zahraniční větroně se značkou OK 2.díl) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Svět křídel), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075730480 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Vojenská technika - Zobrazit více produktů