Info o Začni běhat: Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků recenze, hodnocení a parametry

Informace: Začni běhat: Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků Individuální sporty SLOVART

Popis produktu: Kniha Začni běhat: Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků: V knize najdete veškeré základy, od dobré běžecké techniky přes stanovení cílů a motivaci až po plány, přípravu a rady ohledně častých poranění a namožení. Své poznatky v ní sděluje tým trenérů a zdravotníků a nechybí ani rady ohledně výběru běžecké obuvi, oblečení, doplňků a elektronických pomůcek včetně tipů, kde je seženete. Kniha pojednává o všech typech světových běžeckých podniků, od běhů pro radost a charitativních akcí až po maratony a ultradlouhé běhy. Ať už se připravujete na svůj první dobročinný pochod nebo pracujete na překonání osobního maratonského rekordu, kniha vám dodá potřebné informace i chuť probojovat se až na vrchol.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Začni běhat: Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků, dnes za výhodnou cenu 295 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Individuální sporty.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Individuální sporty SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Začni běhat: Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků

Martin
Recenze Začni běhat: Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Začni běhat: Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Začni běhat: Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Začni běhat: Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Začni běhat: Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 295 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Začni běhat: Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073918033
- produkt je v kategorii Individuální sporty


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Začni běhat: Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků Individuální sporty
Výhodná cena
295 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Individuální sporty SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Individuální sporty SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Začni běhat: Jak začít, udržet si motivaci a dosáhnout co nejlepších výsledků) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073918033 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.