Info o Začínám znovu: Štěstí a úspěch napodruhé recenze, hodnocení a parametry

Informace: Začínám znovu: Štěstí a úspěch napodruhé Levné elektro Ikar

Popis produktu: Kniha Začínám znovu: Štěstí a úspěch napodruhé:Kniha ZAČÍNÁM ZNOVU navazuje na autorčinu prvotinu KONEČNĚ PŘES ČTYŘICET a rozvíjí téma aktivní obrany proti stárnutí. Autorka ví, že nikdy není pozdě, že schopná žena (i muž) dokážou všechno, co si umanou, že důležitější než peníze je fantazie, že ten kdo lásku potřebuje, ji také najde, a navzdory nepřízni osudu – i po těch nejtěžších životních útrapách –, se dá začít znovu.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Začínám znovu: Štěstí a úspěch napodruhé, dnes za výhodnou cenu 229 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro Ikar, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Začínám znovu: Štěstí a úspěch napodruhé

Martin
Recenze Začínám znovu: Štěstí a úspěch napodruhé: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Ikar. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Ikar kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Začínám znovu: Štěstí a úspěch napodruhé a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Začínám znovu: Štěstí a úspěch napodruhé: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Začínám znovu: Štěstí a úspěch napodruhé Ikar

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Začínám znovu: Štěstí a úspěch napodruhé a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Ikar, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 229 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Začínám znovu: Štěstí a úspěch napodruhé:
- populární dodavatel a výrobce Ikar
- číslo EAN 9788024924861
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Začínám znovu: Štěstí a úspěch napodruhé Levné elektro
Výhodná cena
229 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro Ikar

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro Ikar

Informace k produktu

Pokud k produktu (Začínám znovu: Štěstí a úspěch napodruhé) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Ikar), manuály, či podrobné složení k produktu 9788024924861 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.