Info o Yenkee YSP 1005BK Mobilní Repro EGGO 01 recenze, hodnocení a parametry

Informace: Yenkee YSP 1005BK Mobilní Repro EGGO 01 Levné elektro Yenkee

Popis produktu: Reproduktor Yenkee YSP 1005BK Mobilní Repro EGGO 01 :Reproduktor Yenkee YSP 1005BK Mobilní Repro EGGO 01 kvalitně zahraje silné basy a jako břitva ostré středy i výšky, o kterých se vám ani nezdálo. A jmenovitý výkon 0,7 W slibuje ideální ozvučení menší místnosti. Zajímavé funkce reproduktoru Yenkee YSP 1005BK Mobilní Repro EGGO 01 Celkový výkon: 0,7 W ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Yenkee YSP 1005BK Mobilní Repro EGGO 01 , dnes za výhodnou cenu 239 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro Yenkee, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Yenkee YSP 1005BK Mobilní Repro EGGO 01

Martin
Recenze Yenkee YSP 1005BK Mobilní Repro EGGO 01 : Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Yenkee. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Yenkee kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Yenkee YSP 1005BK Mobilní Repro EGGO 01 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Yenkee YSP 1005BK Mobilní Repro EGGO 01 : S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Yenkee YSP 1005BK Mobilní Repro EGGO 01 Yenkee

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Yenkee YSP 1005BK Mobilní Repro EGGO 01 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Yenkee, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 239 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Yenkee YSP 1005BK Mobilní Repro EGGO 01 :
- populární dodavatel a výrobce Yenkee
- číslo EAN 8590669133772
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Yenkee YSP 1005BK Mobilní Repro EGGO 01   Levné elektro
Výhodná cena
239 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro Yenkee

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro Yenkee

Informace k produktu

Pokud k produktu (Yenkee YSP 1005BK Mobilní Repro EGGO 01 ) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Yenkee), manuály, či podrobné složení k produktu 8590669133772 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Levné elektro - Zobrazit více produktů