Info o Yankee Candle Tribal Stone keramický svícen na čajovou svíčku II. recenze, hodnocení a parametry

Informace: Yankee Candle Tribal Stone keramický svícen na čajovou svíčku II. keramický svícen na čajovou svíčku

Popis produktu: Yankee Candle Tribal Stone keramický svícen na čajovou svíčku II. . Yankee Candle Tribal Stone nejlepší cena. Yankee Candle kup teď.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Notino.cz nabízí tento produkt Yankee Candle Tribal Stone keramický svícen na čajovou svíčku II., dnes za výhodnou cenu 62 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii keramický svícen na čajovou svíčku.


O prodejci Notino.cz

Máte rádi parfémy a kosmetiku? Vše potřebné najdete na Notino.cz. Zobrazte se si nabídku zboží keramický svícen na čajovou svíčku , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Notino.cz za výhodnou cenu.


Notino.cz


Názory a komentáře


Názory na Yankee Candle Tribal Stone keramický svícen na čajovou svíčku II.

Martin
Recenze Yankee Candle Tribal Stone keramický svícen na čajovou svíčku II.: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce . Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Yankee Candle Tribal Stone keramický svícen na čajovou svíčku II. a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Yankee Candle Tribal Stone keramický svícen na čajovou svíčku II.: S tímto e-shopem Notino.cz mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Yankee Candle Tribal Stone keramický svícen na čajovou svíčku II.

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Yankee Candle Tribal Stone keramický svícen na čajovou svíčku II. a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Notino.cz , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 62 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Yankee Candle Tribal Stone keramický svícen na čajovou svíčku II.:
- populární dodavatel a výrobce
- číslo EAN
- produkt je v kategorii keramický svícen na čajovou svíčku


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Yankee Candle Tribal Stone keramický svícen na čajovou svíčku    II. keramický svícen na čajovou svíčku
Výhodná cena
62 Kč
Dostupnost
Skladem 04.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Notino.cz
Doručení zboží keramický svícen na čajovou svíčku

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Notino.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Informace k produktu

Pokud k produktu (Yankee Candle Tribal Stone keramický svícen na čajovou svíčku II.) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (), manuály, či podrobné složení k produktu , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Notino.cz, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.