Info o WOODY Kuchyňský ostrov - Trendy recenze, hodnocení a parametry

Informace: WOODY Kuchyňský ostrov - Trendy Kuchyňky, dílny a hrací nábytek WOODY

Popis produktu: Výrobek obsahuje všechno zobrazené příslušenství. Má otočnou dřezovou baterii, otvírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Rozměr výrobku je: 78 x 105 x 33,5 cm Vyška pracovní plochy: 55 cm. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Prodeti.cz nabízí tento produkt WOODY Kuchyňský ostrov - Trendy , dnes za výhodnou cenu 2 218 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Kuchyňky, dílny a hrací nábytek.


Názory a komentáře


Názory na WOODY Kuchyňský ostrov - Trendy

Martin
Recenze WOODY Kuchyňský ostrov - Trendy : Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce WOODY. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky WOODY kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze WOODY Kuchyňský ostrov - Trendy a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu WOODY Kuchyňský ostrov - Trendy : S tímto e-shopem Prodeti.cz mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti WOODY Kuchyňský ostrov - Trendy WOODY

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace WOODY Kuchyňský ostrov - Trendy a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Prodeti.cz WOODY, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 218 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku WOODY Kuchyňský ostrov - Trendy :
- populární dodavatel a výrobce WOODY
- číslo EAN 8591864913114
- produkt je v kategorii Kuchyňky, dílny a hrací nábytek


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

WOODY Kuchyňský ostrov - Trendy
					
				 Kuchyňky, dílny a hrací nábytek
Výhodná cena
2 218 Kč
Dostupnost
Skladem 25.02.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz
Doručení zboží Kuchyňky, dílny a hrací nábytek WOODY

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Prodeti.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Kuchyňky, dílny a hrací nábytek WOODY

Informace k produktu

Pokud k produktu (WOODY Kuchyňský ostrov - Trendy ) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (WOODY), manuály, či podrobné složení k produktu 8591864913114 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Prodeti.cz, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.