Info o Warhammer Šedý věštec: Prvá kniha o Thanquolovi a Kostilamovi ze světa Warhammeru recenze, hodnocení a parametry

Informace: Warhammer Šedý věštec: Prvá kniha o Thanquolovi a Kostilamovi ze světa Warhammeru Fantasy Polaris

Popis produktu: Kniha Warhammer Šedý věštec: Prvá kniha o Thanquolovi a Kostilamovi ze světa Warhammeru: Když je objeven jedovatý artefakt známý jako červivec, je jen jediná bytost v podzemní říši skavenů dost zlá a nemilosrdná na to, aby se opovážila spoutat jeho strašlivou moc: šedý věštec Thanquol. Ale když je artefakt ukraden pašeráky, nemá Thanquol jinou možnost, než jej získat zpět. Jako by to samo o sobě nebylo dost obtížné, do cesty se mu staví tajemný čaroděj se svou tlupou pomahačů. Thanquolovi nezbývá, než najít červivec, vyhnout se vražedným pokusům svých zrádných nohsledů i nelibosti svých nadřízených, aby mohl naplnit svůj plán srazit na kolena říši lidí i svých krysích příbuzných... ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Warhammer Šedý věštec: Prvá kniha o Thanquolovi a Kostilamovi ze světa Warhammeru, dnes za výhodnou cenu 268 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Fantasy.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Fantasy Polaris, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Warhammer Šedý věštec: Prvá kniha o Thanquolovi a Kostilamovi ze světa Warhammeru

Martin
Recenze Warhammer Šedý věštec: Prvá kniha o Thanquolovi a Kostilamovi ze světa Warhammeru: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Polaris. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Polaris kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Warhammer Šedý věštec: Prvá kniha o Thanquolovi a Kostilamovi ze světa Warhammeru a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Warhammer Šedý věštec: Prvá kniha o Thanquolovi a Kostilamovi ze světa Warhammeru: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Warhammer Šedý věštec: Prvá kniha o Thanquolovi a Kostilamovi ze světa Warhammeru Polaris

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Warhammer Šedý věštec: Prvá kniha o Thanquolovi a Kostilamovi ze světa Warhammeru a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Polaris, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 268 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Warhammer Šedý věštec: Prvá kniha o Thanquolovi a Kostilamovi ze světa Warhammeru:
- populární dodavatel a výrobce Polaris
- číslo EAN 9788073321932
- produkt je v kategorii Fantasy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Warhammer Šedý věštec: Prvá kniha o Thanquolovi a Kostilamovi ze světa Warhammeru Fantasy
Výhodná cena
268 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Fantasy Polaris

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Fantasy Polaris

Informace k produktu

Pokud k produktu (Warhammer Šedý věštec: Prvá kniha o Thanquolovi a Kostilamovi ze světa Warhammeru) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Polaris), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073321932 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Fantasy - Zobrazit více produktů