Info o Výzbroj a výstroj výsadkářů a průzkumníků 1947–2001: Historie českých speciálních sil recenze, hodnocení a parametry

Informace: Výzbroj a výstroj výsadkářů a průzkumníků 1947–2001: Historie českých speciálních sil Vojenská technika Mladá fronta

Popis produktu: Kniha Výzbroj a výstroj výsadkářů a průzkumníků 1947–2001: Historie českých speciálních sil: V prvních dvou dílech Historie českých speciál- ních sil jsme se seznámili s vývojem našich výsadkových jednotek i  jednotek hloubkového a  speciálního průzkumu od konce 2. světové války až do současnosti. Závěrečný třetí díl je věnován velice populárnímu tématu, na které se zatím z prostorových a koncepčních důvodů dostalo jen okrajově: výzbroji a výstroji výsadkových jednotek československé a české armády se zvláštním důrazem na jednotky zvláštního určení. Nejedná se o další z mnoha encyklopedií, které obsahují jen prostý výčet zbraní a bojové techniky s  jejich základními takticko-technickými daty. Autor namísto toho nabízí podrobný všeobecný přehled, podchycuje vývoj a použití méně známých typů a s pomocí donedávna utajovaných informací zasazuje zdánlivě všeobecně známé věci do zcela nových souvislostí. Kniha je výsledkem mnohaletého badatelského úsilí a neměla by chybět v knihovně žádného zájemce o historii české armády a vojenské techniky. Tento svazek zvlášť ocení zejména sběratelé nejrůznějších vojenských artefaktů anebo radioamatéři. Jak je u tohoto projektu obvyklé, fundovaný, avšak čtivý a přehledně strukturovaný text doprovází několik set unikátních, dosud nepublikovaných fotografií. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Výzbroj a výstroj výsadkářů a průzkumníků 1947–2001: Historie českých speciálních sil, dnes za výhodnou cenu 541 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Vojenská technika.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Vojenská technika Mladá fronta, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Výzbroj a výstroj výsadkářů a průzkumníků 1947–2001: Historie českých speciálních sil

Martin
Recenze Výzbroj a výstroj výsadkářů a průzkumníků 1947–2001: Historie českých speciálních sil: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Mladá fronta. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Mladá fronta kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Výzbroj a výstroj výsadkářů a průzkumníků 1947–2001: Historie českých speciálních sil a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Výzbroj a výstroj výsadkářů a průzkumníků 1947–2001: Historie českých speciálních sil: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Výzbroj a výstroj výsadkářů a průzkumníků 1947–2001: Historie českých speciálních sil Mladá fronta

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Výzbroj a výstroj výsadkářů a průzkumníků 1947–2001: Historie českých speciálních sil a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Mladá fronta, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 541 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Výzbroj a výstroj výsadkářů a průzkumníků 1947–2001: Historie českých speciálních sil:
- populární dodavatel a výrobce Mladá fronta
- číslo EAN 9788020450791
- produkt je v kategorii Vojenská technika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Výzbroj a výstroj výsadkářů a průzkumníků 1947–2001: Historie českých speciálních sil Vojenská technika
Výhodná cena
541 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Vojenská technika Mladá fronta

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Vojenská technika Mladá fronta

Informace k produktu

Pokud k produktu (Výzbroj a výstroj výsadkářů a průzkumníků 1947–2001: Historie českých speciálních sil) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Mladá fronta), manuály, či podrobné složení k produktu 9788020450791 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.