Info o Vyšívané radosti: 35 roztomilých námětů na výšivky ... recenze, hodnocení a parametry

Informace: Vyšívané radosti: 35 roztomilých námětů na výšivky ... Levné elektro Esence

Popis produktu: ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Vyšívané radosti: 35 roztomilých námětů na výšivky ..., dnes za výhodnou cenu 247 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro Esence, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Vyšívané radosti: 35 roztomilých námětů na výšivky ...

Martin
Recenze Vyšívané radosti: 35 roztomilých námětů na výšivky ...: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Esence. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Esence kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Vyšívané radosti: 35 roztomilých námětů na výšivky ... a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Vyšívané radosti: 35 roztomilých námětů na výšivky ...: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Vyšívané radosti: 35 roztomilých námětů na výšivky ... Esence

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Vyšívané radosti: 35 roztomilých námětů na výšivky ... a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Esence, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 247 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Vyšívané radosti: 35 roztomilých námětů na výšivky ...:
- populární dodavatel a výrobce Esence
- číslo EAN 9788075499103
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Vyšívané radosti: 35 roztomilých námětů na výšivky ... Levné elektro
Výhodná cena
247 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro Esence

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro Esence

Informace k produktu

Pokud k produktu (Vyšívané radosti: 35 roztomilých námětů na výšivky ...) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Esence), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075499103 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Levné elektro - Zobrazit více produktů