Info o Výcvik psů loveckých plemen: Retrívři, ohaři, španělé, teriéři, jezevčíci, honiči, barváři a ostatní recenze, hodnocení a parametry

Informace: Výcvik psů loveckých plemen: Retrívři, ohaři, španělé, teriéři, jezevčíci, honiči, barváři a ostatní Kynologie, psi Plot

Popis produktu: Kniha Výcvik psů loveckých plemen: Retrívři, ohaři, španělé, teriéři, jezevčíci, honiči, barváři a ostatní:Psi loveckých plemen jsou velmi společenští, přátelští a bezkonfliktní, proto si je často pořizují i ti, kteří o jejich výcviku nebo myslivosti nic nevědí. Nicméně i pes, který se svým pánem žije ve městě a plní úlohu především společenskou, se potřebuje důsledně naučit pravidla chování. A právě výcviku a výchově psů loveckých plemen je věnována kniha cvičitele Karla Zelníčka. Autor zastává názor, že drilování loveckého psa na oploceném cvičišti nikam nevede, neboť je mu zapotřebí právě lovecké výchovy, s jejíž pomocí jej lze nejsnáze dovést k poslušnosti a ovladatelnosti. Někteří chovatelé se zpočátku obávají, že se pes vycvičený k lovu naučí zabíjet vše, co se kde pohne. Je tomu ale právě naopak: loveckou výchovou se pes naučí klidu před zvěří, poslušnosti a ovladatelnosti za všech okolností, trpělivosti a spolupráci s člověkem, s nímž pak tvoří sehraný tým.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Výcvik psů loveckých plemen: Retrívři, ohaři, španělé, teriéři, jezevčíci, honiči, barváři a ostatní, dnes za výhodnou cenu 228 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Kynologie, psi.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Kynologie, psi Plot, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Výcvik psů loveckých plemen: Retrívři, ohaři, španělé, teriéři, jezevčíci, honiči, barváři a ostatní

Martin
Recenze Výcvik psů loveckých plemen: Retrívři, ohaři, španělé, teriéři, jezevčíci, honiči, barváři a ostatní: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Plot. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Plot kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Výcvik psů loveckých plemen: Retrívři, ohaři, španělé, teriéři, jezevčíci, honiči, barváři a ostatní a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Výcvik psů loveckých plemen: Retrívři, ohaři, španělé, teriéři, jezevčíci, honiči, barváři a ostatní: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Výcvik psů loveckých plemen: Retrívři, ohaři, španělé, teriéři, jezevčíci, honiči, barváři a ostatní Plot

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Výcvik psů loveckých plemen: Retrívři, ohaři, španělé, teriéři, jezevčíci, honiči, barváři a ostatní a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Plot, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 228 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Výcvik psů loveckých plemen: Retrívři, ohaři, španělé, teriéři, jezevčíci, honiči, barváři a ostatní:
- populární dodavatel a výrobce Plot
- číslo EAN 9788074280436
- produkt je v kategorii Kynologie, psi


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Výcvik psů loveckých plemen: Retrívři, ohaři, španělé, teriéři, jezevčíci, honiči, barváři a ostatní Kynologie, psi
Výhodná cena
228 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Kynologie, psi Plot

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Kynologie, psi Plot

Informace k produktu

Pokud k produktu (Výcvik psů loveckých plemen: Retrívři, ohaři, španělé, teriéři, jezevčíci, honiči, barváři a ostatní) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Plot), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074280436 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.