Info o Vraždy s monogramem: Slavný detektiv Hercule Poirot v novém případu recenze, hodnocení a parametry

Informace: Vraždy s monogramem: Slavný detektiv Hercule Poirot v novém případu Detektivky Knižní klub

Popis produktu: Kniha Vraždy s monogramem: Slavný detektiv Hercule Poirot v novém případu:Potomci Agathy Christie svolili k návratu Hercula Poirota na stránky nových napínavých příběhů – nesnadného úkolu důstojně navázat na tradici poirotovských detektivek se ujala bestsellerová autorka Sophie Hannah. Výsledkem jsou Vraždy s monogramem, spletitý případ zasazený do Londýna 20. let minulého století – ďábelsky chytrý hlavolam plný falešných stop a snadno přehlédnutelných, o to však důležitějších detailů může rozřešit jen legendární belgický puntičkář a jeho brilantní „malé šedé buňky“.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Vraždy s monogramem: Slavný detektiv Hercule Poirot v novém případu, dnes za výhodnou cenu 292 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Detektivky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Detektivky Knižní klub, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Vraždy s monogramem: Slavný detektiv Hercule Poirot v novém případu

Martin
Recenze Vraždy s monogramem: Slavný detektiv Hercule Poirot v novém případu: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Knižní klub. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Knižní klub kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Vraždy s monogramem: Slavný detektiv Hercule Poirot v novém případu a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Vraždy s monogramem: Slavný detektiv Hercule Poirot v novém případu: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Vraždy s monogramem: Slavný detektiv Hercule Poirot v novém případu Knižní klub

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Vraždy s monogramem: Slavný detektiv Hercule Poirot v novém případu a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Knižní klub, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 292 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Vraždy s monogramem: Slavný detektiv Hercule Poirot v novém případu:
- populární dodavatel a výrobce Knižní klub
- číslo EAN 9788024245942
- produkt je v kategorii Detektivky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Vraždy s monogramem: Slavný detektiv Hercule Poirot v novém případu Detektivky
Výhodná cena
292 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Detektivky Knižní klub

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Detektivky Knižní klub

Informace k produktu

Pokud k produktu (Vraždy s monogramem: Slavný detektiv Hercule Poirot v novém případu) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Knižní klub), manuály, či podrobné složení k produktu 9788024245942 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.