Info o Volba lásky: Nové, lepší vztahy s partnerem, přáteli a sebou samým recenze, hodnocení a parametry

Informace: Volba lásky: Nové, lepší vztahy s partnerem, přáteli a sebou samým Partnerské vztahy OMEGA

Popis produktu: Kniha Volba lásky: Nové, lepší vztahy s partnerem, přáteli a sebou samým: Od chvíle, kdy jsme se narodili, všichni neúnavně putujeme každým dnem našeho života cestou, na které vyhledáváme kontakt s Láskou. Je to cesta plná záhad. Pouť, kterou podnikáme s nadšením a na které také někdy prožíváme smutek. Láska ale není jen emocí, chováním nebo dokonce poutem, které máte s druhou osobou, ale přetékajícím, neomezeným, prosvětleným, energetickým polem nekonečné božské energie, která je naší základní přirozeností. Cesta, na které skutečně hledáme Lásku, nás nevyhnutelně vede dovnitř nás samých, kde zjistíme, že lásku, kterou jsme nespočtem způsobů hledali, máme odjakživa v sobě. Volba lásky je nová inspirativní kniha, jež mnohé odhaluje a kterou napsala renomovaná učitelka a průkopnice osobního rozvoje Barbara De Angelis. Milionům lidí pomohla učinit hluboké posuny ve vztahu k sobě, k druhým i k podstatě bytí. Nabízí nedocenitelnou moudrost a praktické nástroje k léčení, otevírání a růstu emocionálního i duchovního srdce a učí vás, jak z lásky učinit to nejvyšší duchovní cvičení. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Volba lásky: Nové, lepší vztahy s partnerem, přáteli a sebou samým, dnes za výhodnou cenu 339 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Partnerské vztahy.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Partnerské vztahy OMEGA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Volba lásky: Nové, lepší vztahy s partnerem, přáteli a sebou samým

Martin
Recenze Volba lásky: Nové, lepší vztahy s partnerem, přáteli a sebou samým: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce OMEGA. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky OMEGA kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Volba lásky: Nové, lepší vztahy s partnerem, přáteli a sebou samým a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Volba lásky: Nové, lepší vztahy s partnerem, přáteli a sebou samým: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Volba lásky: Nové, lepší vztahy s partnerem, přáteli a sebou samým OMEGA

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Volba lásky: Nové, lepší vztahy s partnerem, přáteli a sebou samým a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro OMEGA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 339 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Volba lásky: Nové, lepší vztahy s partnerem, přáteli a sebou samým:
- populární dodavatel a výrobce OMEGA
- číslo EAN 9788073907693
- produkt je v kategorii Partnerské vztahy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Volba lásky: Nové, lepší vztahy s partnerem, přáteli a sebou samým Partnerské vztahy
Výhodná cena
339 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Partnerské vztahy OMEGA

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Partnerské vztahy OMEGA

Informace k produktu

Pokud k produktu (Volba lásky: Nové, lepší vztahy s partnerem, přáteli a sebou samým) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (OMEGA), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073907693 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.