Info o Vlídná povzbuzení na každý den recenze, hodnocení a parametry

Informace: Vlídná povzbuzení na každý den Citáty, rčení, přísloví Portál

Popis produktu: Kniha Vlídná povzbuzení na každý den:Každý den, ať už s sebou přináší věci veselé nebo smutné, je pro nás výzvou. Kniha se může pro čtenáře stát inspirací a podnětem, jak z každého dne roku vytěžit co nejvíce. Den za dnem kniha nabízí zamyšlení nad tématy osobního rozvoje, duševního a duchovního růstu, porozumění sobě, druhým i světu ve kterém žijeme, či povzbuzení na cestu vydat se do dosud neznámých životních oblastí. Úvahy jsou vždy doplněny výroky známých osobností z různých částí světa a z různých období dějin lidstva a praktický podnět k danému tématu. Inspiraci zde může čerpat každý člověk sám pro sebe, pro svou rodinu i pro přátele. Tento soubor podnětů může být zároveň i vhodným dárkem.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Vlídná povzbuzení na každý den, dnes za výhodnou cenu 135 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Citáty, rčení, přísloví.


Názory a komentáře


Názory na Vlídná povzbuzení na každý den

Martin
Recenze Vlídná povzbuzení na každý den: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Portál. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Portál kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Vlídná povzbuzení na každý den a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Vlídná povzbuzení na každý den: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Vlídná povzbuzení na každý den Portál

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Vlídná povzbuzení na každý den a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Portál, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 135 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Vlídná povzbuzení na každý den:
- populární dodavatel a výrobce Portál
- číslo EAN 9788071787044
- produkt je v kategorii Citáty, rčení, přísloví


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Vlídná povzbuzení na každý den Citáty, rčení, přísloví
Výhodná cena
135 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Citáty, rčení, přísloví Portál

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Citáty, rčení, přísloví Portál

Informace k produktu

Pokud k produktu (Vlídná povzbuzení na každý den) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Portál), manuály, či podrobné složení k produktu 9788071787044 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.