Info o Vladimír Putin recenze, hodnocení a parametry

Informace: Vladimír Putin Politika Ottovo nakladatelství

Popis produktu: Kniha Vladimír Putin: Kdo je ve skutečnosti Vladimir Vladimirovič Putin? Autor této knihy odpovídá na položenou otázku z pozice nestranného badatele. Odložil všechna klišé a stereotypy, jež byly nakupeny kolem osoby ruského státníka a utvářejí jeho zjednodušený a jednostranný obraz. Frédéric Pons je realista, odpůrce historické manipulace, stoupenec objektivity a pravdivých faktů. Krok za krokem odhaluje osobnost Vladimira Putina od raného dětství do současnosti. Do detailů zachycuje jeho vývoj a myšlenkové zrání na životní cestě, odhaluje příčiny jeho rozhodování a konání ve všech etapách kariéry, v zásadních situacích, před které ho život i funkce postavily. Pons nevytváří žádnou legendu ani oslavný spisek; oprávněnost jeho kritiky vůči umělému, nekonstruktivnímu a nebezpečnému postoji Západu k Rusku logicky vyvěrá z jeho historické analýzy. Je věcným autorem, který se opírá o důkladné pramenné studium. Pracuje jemným a jasným stylem, je otevřený, nevyhýbá se ožehavým tématům. Pokud předkládá souvislosti a vyvozuje závěry, opět je nechává vyplynout z daných faktů. Prezidentův osobnostní portrét se Ponsovi podařilo zachytit na pozadí ruských dějin; události, jimiž si Rusko muselo projít, mu pomáhají osvětlit Putinovo myšlení a činy jako uvažování a konání vlastence, který hájí zájmy svého státu. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Vladimír Putin, dnes za výhodnou cenu 263 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Politika.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Politika Ottovo nakladatelství, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Vladimír Putin

Martin
Recenze Vladimír Putin: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Ottovo nakladatelství. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Ottovo nakladatelství kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Vladimír Putin a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Vladimír Putin: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Vladimír Putin Ottovo nakladatelství

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Vladimír Putin a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Ottovo nakladatelství, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 263 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Vladimír Putin:
- populární dodavatel a výrobce Ottovo nakladatelství
- číslo EAN 9788074517518
- produkt je v kategorii Politika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Vladimír Putin Politika
Výhodná cena
263 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Politika Ottovo nakladatelství

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Politika Ottovo nakladatelství

Informace k produktu

Pokud k produktu (Vladimír Putin) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Ottovo nakladatelství), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074517518 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.