Info o Vinyl Umění výroby desek: Drážky, labely, designy recenze, hodnocení a parametry

Informace: Vinyl Umění výroby desek: Drážky, labely, designy Hudba SLOVART

Popis produktu: Kniha Vinyl Umění výroby desek: Drážky, labely, designy:Náš svět se sice stále digitalizuje, ale milovníci hudby dobře vědí, že ty pravé nahrávky se nacházejí na gramodesce. Proto prodej vinylových alb stále prudce stoupá. Kniha Mikea Evanse je okázalou vizuální oslavou úžasných dějin a triumfálního návratu tohoto média. Autor vytahuje z polic a přepravek těžké osmasedmdesátky a živé pětačtyřicítky, výstřední EP i kultovní LP. Hlavní pozornost přitom věnuje zejména vývoji desek od šelaku k vinylu, tajemství zpráv z koncových drážek, limitované edice, barevné vinyly a luxusní 180gramové reedice, nad nimiž jásají fanoušci i sběratelé. Nezapomíná přitom ani na legendární obaly desek včetně prací Reida Milese, Rogera Deana, Petera Savilleho a studia Hipgnosis. Své místo zde mají i dějiny a vývoj různých předních značek jako Atlantic, Audio Fidelity, Casablanca, Decca, Def Jam, Motown, Verve atd., jakož i průlomoví umělci a jejich přelomové nahrávky, od prvních pětačtyřicítek jako „Texarkana Baby Eddyho Arnolda až po představitele vinylového revivalu Jacka Whitea a jeho album Lazaretto.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Vinyl Umění výroby desek: Drážky, labely, designy, dnes za výhodnou cenu 504 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Hudba.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Hudba SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Vinyl Umění výroby desek: Drážky, labely, designy

Martin
Recenze Vinyl Umění výroby desek: Drážky, labely, designy: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Vinyl Umění výroby desek: Drážky, labely, designy a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Vinyl Umění výroby desek: Drážky, labely, designy: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Vinyl Umění výroby desek: Drážky, labely, designy SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Vinyl Umění výroby desek: Drážky, labely, designy a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 504 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Vinyl Umění výroby desek: Drážky, labely, designy:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788075291264
- produkt je v kategorii Hudba


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Vinyl Umění výroby desek: Drážky, labely, designy Hudba
Výhodná cena
504 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Hudba SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Hudba SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Vinyl Umění výroby desek: Drážky, labely, designy) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075291264 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.