Info o Vím, co si myslíš: Tajemství čtení myšlenek recenze, hodnocení a parametry

Informace: Vím, co si myslíš: Tajemství čtení myšlenek Psychologie, komunikace TIMY partners

Popis produktu: Kniha Vím, co si myslíš: Tajemství čtení myšlenek:Světový bestseller! Tajemství čtení myšlenek. Aniž byste byli jasnovidci nebo měli nadpřirozené schopnosti, můžete jen na základě pozorování svého protějšku (gestikulace, mimiky a řeči těla) rozkrývat jeho myšlenky. Pomocí mnoha experimentů, praktických cvičení a vlastních osobních zkušeností vám nejznámější německý telepat a geniální pozorovatel lidí Thorsten Havener nabízí jiný pohled na sebe samé a své okolí.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Vím, co si myslíš: Tajemství čtení myšlenek, dnes za výhodnou cenu 159 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Psychologie, komunikace.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Psychologie, komunikace TIMY partners, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Vím, co si myslíš: Tajemství čtení myšlenek

Martin
Recenze Vím, co si myslíš: Tajemství čtení myšlenek: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce TIMY partners. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky TIMY partners kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Vím, co si myslíš: Tajemství čtení myšlenek a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Vím, co si myslíš: Tajemství čtení myšlenek: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Vím, co si myslíš: Tajemství čtení myšlenek TIMY partners

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Vím, co si myslíš: Tajemství čtení myšlenek a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro TIMY partners, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 159 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Vím, co si myslíš: Tajemství čtení myšlenek:
- populární dodavatel a výrobce TIMY partners
- číslo EAN 9788089311200
- produkt je v kategorii Psychologie, komunikace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Vím, co si myslíš: Tajemství čtení myšlenek Psychologie, komunikace
Výhodná cena
159 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Psychologie, komunikace TIMY partners

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Psychologie, komunikace TIMY partners

Informace k produktu

Pokud k produktu (Vím, co si myslíš: Tajemství čtení myšlenek) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (TIMY partners), manuály, či podrobné složení k produktu 9788089311200 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.