Info o Veřejné stavební investice recenze, hodnocení a parametry

Informace: Veřejné stavební investice Levné elektro Leges

Popis produktu: Kniha Veřejné stavební investice: Publikace přehledným způsobem shrnuje témata, kterými se musí zabývat osoby podílející se na realizaci veřejných stavebních investic. Obsahuje poznatky a doporučení z hlediska projektového řízení, hodnocení projektů, managementu rizik, výběru dodavatelů, smluvních vztahů, sestavování časových harmonogramů, rozpočtů, energetiky budov, diagnostiky konstrukcí a bezpečnosti stavebních objektů. Jedná se o souhrn poznatků z oblasti stavebnictví, práva a ekonomie. Kniha je primárně určena pro pracovníky veřejných zadavatelů, nicméně užitečné informace v ní naleznou i zástupci projektantů, administrátorů veřejných zakázek, technických dozorů investora, dotačních manažerů či stavebních podnikatelů. Uvedené poznatky mohou s úspěchem využívat i soukromí investoři, pro které pouze odpadá povinnost vybírat dodavatele prostřednictvím procedury definované zákonem o zadávání veřejných zakázek. Ambicí autorského kolektivu bylo přispět ke zlepšení vzájemného porozumění jednotlivých aktérů výstavbových projektů a pomoci tak zlepšit situaci v sektoru stavebnictví. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Veřejné stavební investice, dnes za výhodnou cenu 402 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro Leges, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Veřejné stavební investice

Martin
Recenze Veřejné stavební investice: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Leges. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Leges kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Veřejné stavební investice a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Veřejné stavební investice: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Veřejné stavební investice Leges

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Veřejné stavební investice a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Leges, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 402 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Veřejné stavební investice:
- populární dodavatel a výrobce Leges
- číslo EAN 9788075023223
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Veřejné stavební investice Levné elektro
Výhodná cena
402 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro Leges

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro Leges

Informace k produktu

Pokud k produktu (Veřejné stavební investice) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Leges), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075023223 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.