Info o Velké otázky Matematika recenze, hodnocení a parametry

Informace: Velké otázky Matematika Fyzika, astronomie, matematika UNIVERSUM

Popis produktu: Kniha Velké otázky Matematika:Zajímá vás, jak velké je nekonečno, proč tři rozměry nestačí nebo zda může mávnutí motýlích křídel opravdu způsobit orkán? Svazek věnovaný matematice nás seznámí se spoustou dalších vzrušujících problémů a prozradí nám, jaké informace nám matematika poskytuje o reálném světě. Přinese odpovědi, i když ty nebudou vždy jednoznačné. A především nás ubezpečí o tom, že matematika – jako součást dědictví lidstva – je stále živá a neustále rozšiřuje své hranice.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Velké otázky Matematika, dnes za výhodnou cenu 292 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Fyzika, astronomie, matematika.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Fyzika, astronomie, matematika UNIVERSUM, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Velké otázky Matematika

Martin
Recenze Velké otázky Matematika: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce UNIVERSUM. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky UNIVERSUM kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Velké otázky Matematika a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Velké otázky Matematika: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Velké otázky Matematika UNIVERSUM

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Velké otázky Matematika a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro UNIVERSUM, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 292 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Velké otázky Matematika:
- populární dodavatel a výrobce UNIVERSUM
- číslo EAN 9788024235967
- produkt je v kategorii Fyzika, astronomie, matematika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Velké otázky Matematika Fyzika, astronomie, matematika
Výhodná cena
292 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Fyzika, astronomie, matematika UNIVERSUM

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Fyzika, astronomie, matematika UNIVERSUM

Informace k produktu

Pokud k produktu (Velké otázky Matematika) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (UNIVERSUM), manuály, či podrobné složení k produktu 9788024235967 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.