Info o Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů: 213 receptů, 71 autorů, 2. vydání recenze, hodnocení a parametry

Informace: Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů: 213 receptů, 71 autorů, 2. vydání Kuchařky osobností Ústav pro gast. a reg. produ

Popis produktu: Kniha Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů: 213 receptů, 71 autorů, 2. vydání:Druhé, rozšířené vydání představí nejlepší šéfkuchaře z Česka. V kuchařce se objeví celkem 71 nejlepších šéfkuchařů, mistrů svého oboru, 213 vybraných receptů, a to vše na 616 stranách. Z medailonků jednotlivých šéfkuchařů se dozvíte, co je přivedlo k tomuto náročnému povolání, jaké jsou jejich profesní vzory, jaké suroviny nejraději používají, co si myslí o současném stavu gastronomie u nás a mnoho dalšího. Texty jsou doplněny o velkoformátové fotografie kuchařských hvězd a jejich hotových pokrmů. Těšit se můžete na recepty na delikátní pokrmy od reprezentantů Národního týmu kuchařů a cukrářů, recepty od mediálně známých šéfkuchařů, recepty od šéfkuchařů nejlepších restaurací. Chybět nesmějí ani recepty od zahraničních šéfkuchařů, kteří vaří ve vyhlášených restauracích a hotelech u nás. Příznivci té nejkvalitnější gastronomie najdou v knize recepty od prezidenta Asociace kuchařů a cukrářů České republiky Miroslava Kubece; od arbitrů kuchařské show TV Nova MasterChef Česko Marka Raditsche, Marka Fichtnera a Mirka Kaliny; od matadora české kuchyně Jaroslava Sapíka; od televizní hvězdy „kluka v akci“ Filipa Sajlera; od dvojnásobného Zlatého kuchaře Jana Punčocháře; od členů vítězného Národního týmu kuchařů a cukrářů - Patrika Bečváře, Jana Horkého, Martina Svatka a Petra Vláska; od držitele šesti po sobě jdoucích michelinských hvězd Romana Pauluse a desítek dalších mistrů. Recepty v kuchařce lze vyhledávat podle přehledných rejstříků. Podle šéfkuchařů, kteří své nejlepší recepty připravili a také podle kategorií: bezmasé pokrmy, tataráčky, mořské plody a raci, drůbež a holubi, bílá masa, červená masa a zvěřina, dezerty... Pro každý recept je zpracovaný přehled použitých surovin a postup, podle kterého lze daný recept připravit. Uvedeny jsou jak recepty na českou klasiku, tak na jídla exotická. Evergreeny i kuchařské speciality hodné michelinských šéfkuchařů. Každý šéfkuchař je v knize představen podrobným životopisem s vlastní velkoformátovou fotografií. Čtenář se dozví, co kuchařské hvězdy k jejich povolání přivedlo, jak se na svoji profesionální dráhu připravovali. Šéfkuchaři nám představí své vzory a profesionální dráhu. Životopis je pak dokreslen třemi recepty, které zvolili samotní šéfkuchaři a o jejichž přípravu se se čtenáři v knize podělí. Kniha je polygraficky kvalitně zpracovaná v pevné vazbě a tvrdých deskách na kvalitním pro oči příjemném papíře, který usnadňuje čtení a s praktickou záložkou na stužce.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů: 213 receptů, 71 autorů, 2. vydání, dnes za výhodnou cenu 534 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Kuchařky osobností.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Kuchařky osobností Ústav pro gast. a reg. produ, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů: 213 receptů, 71 autorů, 2. vydání

Martin
Recenze Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů: 213 receptů, 71 autorů, 2. vydání: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Ústav pro gast. a reg. produ. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Ústav pro gast. a reg. produ kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů: 213 receptů, 71 autorů, 2. vydání a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů: 213 receptů, 71 autorů, 2. vydání: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů: 213 receptů, 71 autorů, 2. vydání Ústav pro gast. a reg. produ

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů: 213 receptů, 71 autorů, 2. vydání a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Ústav pro gast. a reg. produ, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 534 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů: 213 receptů, 71 autorů, 2. vydání:
- populární dodavatel a výrobce Ústav pro gast. a reg. produ
- číslo EAN 9788090721012
- produkt je v kategorii Kuchařky osobností


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů: 213 receptů, 71 autorů, 2. vydání Kuchařky osobností
Výhodná cena
534 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Kuchařky osobností Ústav pro gast. a reg. produ

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Kuchařky osobností Ústav pro gast. a reg. produ

Informace k produktu

Pokud k produktu (Velká kuchařka nejlepších šéfkuchařů: 213 receptů, 71 autorů, 2. vydání) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Ústav pro gast. a reg. produ), manuály, či podrobné složení k produktu 9788090721012 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Kuchařky osobností - Zobrazit více produktů