Info o Vánoce: původ, zvyky, koledy, hry a náměty recenze, hodnocení a parametry

Informace: Vánoce: původ, zvyky, koledy, hry a náměty Od 3 do 6 let Rubico

Popis produktu: Kniha Vánoce: původ, zvyky, koledy, hry a náměty:V knize naleznete: původ Vánoc, průběh svátků a vánoční symboliku, recepty na vánoční pečivo a pokrmy, pranostiky, známé i méně známé vánoční zvyky, tradiční lidové koledy a říkadla; didaktické, smyslové, dramatické a pohybové hry; pohádky a příběhy, básničky, verše na novoročenky, náměty a návody na vánoční přání, vánoční výzdobu, ozdoby na stromeček, vánoční řetězy, svícny, betlémy, vánoční aranžmá, pečení cukroví s dětmi, náměty na vánoční slavnosti, tradiční koledy, písně o Vánocích aj. Tato kniha je součástí edice popisující lidové tradice a zvyky v naší zemi. Jedná se o šest samostatných publikací: Zima, Jaro, Velikonoce, Léto a podzim, Adventní čas, Vánoce.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Vánoce: původ, zvyky, koledy, hry a náměty, dnes za výhodnou cenu 134 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Od 3 do 6 let.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Od 3 do 6 let Rubico, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Vánoce: původ, zvyky, koledy, hry a náměty

Martin
Recenze Vánoce: původ, zvyky, koledy, hry a náměty: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Rubico. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Rubico kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Vánoce: původ, zvyky, koledy, hry a náměty a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Vánoce: původ, zvyky, koledy, hry a náměty: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Vánoce: původ, zvyky, koledy, hry a náměty Rubico

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Vánoce: původ, zvyky, koledy, hry a náměty a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Rubico, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 134 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Vánoce: původ, zvyky, koledy, hry a náměty:
- populární dodavatel a výrobce Rubico
- číslo EAN 9788073460907
- produkt je v kategorii Od 3 do 6 let


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Vánoce: původ, zvyky, koledy, hry a náměty Od 3 do 6 let
Výhodná cena
134 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Od 3 do 6 let Rubico

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Od 3 do 6 let Rubico

Informace k produktu

Pokud k produktu (Vánoce: původ, zvyky, koledy, hry a náměty) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Rubico), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073460907 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.