Info o Valdštejn: Vojevůdce a mírotvůrce recenze, hodnocení a parametry

Informace: Valdštejn: Vojevůdce a mírotvůrce Faktografické biografie Naše vojsko

Popis produktu: Kniha Valdštejn: Vojevůdce a mírotvůrce:V této poutavé biografii autor líčí život a skutky Albrechta z Valdštejna jako vojáka, podnikatele a státníka. Autorovi se v jeho důkladné práci podařilo dát nový podnět k přemýšlení, neboť nelíčí Valdštejna pouze jako geniálního vojevůdce, ale i jako státníka, který chtěl prosadit idealistický říšský mír ve smyslu Pax Germanica a ukončit kruté vraždění a vměšování sousedních států do německých záležitostí. Valdštejn však ztroskotal na habsburském císaři Ferdinandu II. a jeho fatální politice restitucí. Nakonec byl 25. února 1634 vynikající, avšak nepohodlný státník oné epochy zavražděn. Před čtenářem se rodí fascinující obraz vojenské geniality a politické tragédie nejzajímavější postavy třicetileté války. Valdštejnovy vize nabývají touto neobyčejnou biografií na překvapivé aktuálnosti. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Valdštejn: Vojevůdce a mírotvůrce, dnes za výhodnou cenu 277 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Faktografické biografie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Faktografické biografie Naše vojsko, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Valdštejn: Vojevůdce a mírotvůrce

Martin
Recenze Valdštejn: Vojevůdce a mírotvůrce: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Naše vojsko. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Naše vojsko kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Valdštejn: Vojevůdce a mírotvůrce a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Valdštejn: Vojevůdce a mírotvůrce: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Valdštejn: Vojevůdce a mírotvůrce Naše vojsko

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Valdštejn: Vojevůdce a mírotvůrce a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Naše vojsko, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 277 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Valdštejn: Vojevůdce a mírotvůrce:
- populární dodavatel a výrobce Naše vojsko
- číslo EAN 9788020617675
- produkt je v kategorii Faktografické biografie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Valdštejn: Vojevůdce a mírotvůrce Faktografické biografie
Výhodná cena
277 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Faktografické biografie Naše vojsko

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Faktografické biografie Naše vojsko

Informace k produktu

Pokud k produktu (Valdštejn: Vojevůdce a mírotvůrce) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Naše vojsko), manuály, či podrobné složení k produktu 9788020617675 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.