Info o Vady zákonodárného procesu a zákonů: v České republice, Německu a Rakousku recenze, hodnocení a parametry

Informace: Vady zákonodárného procesu a zákonů: v České republice, Německu a Rakousku Právo, politologie, sociologie Leges

Popis produktu: Kniha Vady zákonodárného procesu a zákonů: v České republice, Německu a Rakousku: Monografie definuje hlavní problémy a vady zákonodárného procesu a současného stavu zákonů a zjišťuje, co je příčinou dnešního nepřehledného a nesrozumitelného právního řádu v uvedených třech porovnávaných zemích. Autorka pokládá tyto základní otázky: Jaké zákony má zákonodárce tvořit? V této kapitole jsou představeny jednotlivé formální požadavky kladené na právní řád. Jak má zákonodárce takové zákony tvořit? Zde jsou popsány jednotlivé povinnosti, které pro zákonodárce dovodil zejména německý Spolkový ústavní soud. Jak zákonodárce zákony tvoří? V této kapitole jsou představeny jednotlivé pojistky zákonodárného procesu a popsány vady, k nimž v rámci legislativního procesu dochází. Jaké zákony zákonodárce skutečně tvoří? Kapitola se zabývá problémy současného zákonodárství pramenícími zejména z tzv. záplavy norem. V závěru monografie odpovídá na otázku, v jakém vztahu jsou jednotlivé vady zákonodárného procesu k jednotlivým vadám zákonů, tj. zejména nepřehlednosti a nesrozumitelnosti právního řádu, a zda jsou tyto vady specifické pro český právní řád, či zda Německo a Rakousko čelí v tomto ohledu stejným výzvám. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Vady zákonodárného procesu a zákonů: v České republice, Německu a Rakousku, dnes za výhodnou cenu 247 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Právo, politologie, sociologie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Právo, politologie, sociologie Leges, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Vady zákonodárného procesu a zákonů: v České republice, Německu a Rakousku

Martin
Recenze Vady zákonodárného procesu a zákonů: v České republice, Německu a Rakousku: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Leges. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Leges kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Vady zákonodárného procesu a zákonů: v České republice, Německu a Rakousku a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Vady zákonodárného procesu a zákonů: v České republice, Německu a Rakousku: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Vady zákonodárného procesu a zákonů: v České republice, Německu a Rakousku Leges

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Vady zákonodárného procesu a zákonů: v České republice, Německu a Rakousku a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Leges, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 247 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Vady zákonodárného procesu a zákonů: v České republice, Německu a Rakousku:
- populární dodavatel a výrobce Leges
- číslo EAN 9788075023155
- produkt je v kategorii Právo, politologie, sociologie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Vady zákonodárného procesu a zákonů: v České republice, Německu a Rakousku Právo, politologie, sociologie
Výhodná cena
247 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Právo, politologie, sociologie Leges

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Právo, politologie, sociologie Leges

Informace k produktu

Pokud k produktu (Vady zákonodárného procesu a zákonů: v České republice, Německu a Rakousku) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Leges), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075023155 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.