Info o Uzdrav svá vnitřní zranění: Pět typů zranění, které člověku brání, aby byl sám sebou recenze, hodnocení a parametry

Informace: Uzdrav svá vnitřní zranění: Pět typů zranění, které člověku brání, aby byl sám sebou Levné elektro Eugenika

Popis produktu: Kniha Uzdrav svá vnitřní zranění: Pět typů zranění, které člověku brání, aby byl sám sebou:Autorka Lise Bourbeau dokazuje v knize Uzdrav svá vnitřní zranění, že všechny problémy - ať již fyzického, emocionálního nebo mentálního rázu - vznikají v závislosti na pěti základních zraněních: odmítnutí, opuštění, ponížení, zradě a křivdě. Díky podrobnému popisu těchto zranění a masek, jež si vytváříme, abychom je nemuseli vidět a cítit, se vám podaří identifikovat skutečnou příčinu vašich problémů. Kniha vám pomůže vydat se na cestu léčby, která vede ke kýženému cíli: být sám sebou a objevit mocné, netušené síly skryté ve vašem nitru.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Uzdrav svá vnitřní zranění: Pět typů zranění, které člověku brání, aby byl sám sebou, dnes za výhodnou cenu 223 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro Eugenika, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Uzdrav svá vnitřní zranění: Pět typů zranění, které člověku brání, aby byl sám sebou

Martin
Recenze Uzdrav svá vnitřní zranění: Pět typů zranění, které člověku brání, aby byl sám sebou: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Eugenika. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Eugenika kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Uzdrav svá vnitřní zranění: Pět typů zranění, které člověku brání, aby byl sám sebou a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Uzdrav svá vnitřní zranění: Pět typů zranění, které člověku brání, aby byl sám sebou: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Uzdrav svá vnitřní zranění: Pět typů zranění, které člověku brání, aby byl sám sebou Eugenika

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Uzdrav svá vnitřní zranění: Pět typů zranění, které člověku brání, aby byl sám sebou a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Eugenika, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 223 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Uzdrav svá vnitřní zranění: Pět typů zranění, které člověku brání, aby byl sám sebou:
- populární dodavatel a výrobce Eugenika
- číslo EAN 9788081002267
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Uzdrav svá vnitřní zranění: Pět typů zranění, které člověku brání, aby byl sám sebou Levné elektro
Výhodná cena
223 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro Eugenika

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro Eugenika

Informace k produktu

Pokud k produktu (Uzdrav svá vnitřní zranění: Pět typů zranění, které člověku brání, aby byl sám sebou) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Eugenika), manuály, či podrobné složení k produktu 9788081002267 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Levné elektro - Zobrazit více produktů