Info o ÚZ 1294 Rozpočet a financování územních samosprávných celků: podle stavu k 7. 1. 2019 recenze, hodnocení a parametry

Informace: ÚZ 1294 Rozpočet a financování územních samosprávných celků: podle stavu k 7. 1. 2019 Ekonomie, ekonomika Sagit

Popis produktu: Kniha ÚZ 1294 Rozpočet a financování územních samosprávných celků: podle stavu k 7. 1. 2019:Publikace obsahuje soubor 26 předpisů, kterými se řídí financování veřejných institucí. Klíčovými předpisy jsou zákon o rozpočtových pravidlech a zákon o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů podle stavu k 1. 1. 2019. Zásadní změny doznala vyhláška o rozpočtové skladbě (93 změn a doplnění). Dále zde najdete zákon o rozpočtovém určení daní, zákon o pravidlech rozpočtové odpovědnosti, zákon o podpoře regionálního rozvoje, vyhlášku o FKSP, vyhlášku o nákladech na závodní stravování a další předpisy. Všechny změny předpisů jsou vyznačeny tučně.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt ÚZ 1294 Rozpočet a financování územních samosprávných celků: podle stavu k 7. 1. 2019, dnes za výhodnou cenu 159 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Ekonomie, ekonomika.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Ekonomie, ekonomika Sagit, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na ÚZ 1294 Rozpočet a financování územních samosprávných celků: podle stavu k 7. 1. 2019

Martin
Recenze ÚZ 1294 Rozpočet a financování územních samosprávných celků: podle stavu k 7. 1. 2019: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Sagit. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Sagit kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze ÚZ 1294 Rozpočet a financování územních samosprávných celků: podle stavu k 7. 1. 2019 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu ÚZ 1294 Rozpočet a financování územních samosprávných celků: podle stavu k 7. 1. 2019: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti ÚZ 1294 Rozpočet a financování územních samosprávných celků: podle stavu k 7. 1. 2019 Sagit

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace ÚZ 1294 Rozpočet a financování územních samosprávných celků: podle stavu k 7. 1. 2019 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Sagit, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 159 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku ÚZ 1294 Rozpočet a financování územních samosprávných celků: podle stavu k 7. 1. 2019:
- populární dodavatel a výrobce Sagit
- číslo EAN 9788074883279
- produkt je v kategorii Ekonomie, ekonomika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

ÚZ 1294 Rozpočet a financování územních samosprávných celků: podle stavu k 7. 1. 2019 Ekonomie, ekonomika
Výhodná cena
159 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Ekonomie, ekonomika Sagit

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Ekonomie, ekonomika Sagit

Informace k produktu

Pokud k produktu (ÚZ 1294 Rozpočet a financování územních samosprávných celků: podle stavu k 7. 1. 2019) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Sagit), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074883279 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.