Info o Uvnitř psa: Co psi vidí, čenichají a vědí recenze, hodnocení a parametry

Informace: Uvnitř psa: Co psi vidí, čenichají a vědí Kynologie, psi Práh

Popis produktu: Kniha Uvnitř psa: Co psi vidí, čenichají a vědí: Člověk a jeho pes... Pes a jeho člověk... Nakolik jsou si ale doopravdy ti dva „svoji“. Rozumíme svému psovi a rozumí pes svému člověku? Kniha známé etoložky Alexandry Horowitzové nám na tyto otázky neobyčejně zajímavým a často překvapujícím způsobem odpovídá. Ano, rozumíme si – ale jen jak kdy. Záleží totiž na tom, abychom psovi ponechali jeho psí pohled a psí hodnoty. Abychom jej brali jako skvělého přítele psího a nikoli jako čtvernohého „člověka“. Základem je totiž vzájemný respekt k osobité povaze toho druhého. To u člověka předpokládá, aby se pokusil vžít do psí mysli (pohybovat se „uvnitř psa“) a podívat se na svět jeho očima – zjistit, co psi vidí, čenichají a vědí... Uvidíme pak, že „psí svět“ je v mnohém odlišný od toho našeho, zkrátka, že jsme se ocitli v jiném světě, plném překvapivých lákadel, nečekaných hrozeb a nových rozkoší. Až budete tuto zajímavou knihu číst, dozvíte se nejen mnoho nového a podnětného o psech, ale zcela jistě také o sobě samém. A samozřejmě o tom, jak to chodí mezi psy a lidmi. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Uvnitř psa: Co psi vidí, čenichají a vědí, dnes za výhodnou cenu 228 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Kynologie, psi.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Kynologie, psi Práh, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Uvnitř psa: Co psi vidí, čenichají a vědí

Martin
Recenze Uvnitř psa: Co psi vidí, čenichají a vědí: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Práh. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Práh kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Uvnitř psa: Co psi vidí, čenichají a vědí a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Uvnitř psa: Co psi vidí, čenichají a vědí: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Uvnitř psa: Co psi vidí, čenichají a vědí Práh

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Uvnitř psa: Co psi vidí, čenichají a vědí a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Práh, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 228 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Uvnitř psa: Co psi vidí, čenichají a vědí:
- populární dodavatel a výrobce Práh
- číslo EAN 9788072525140
- produkt je v kategorii Kynologie, psi


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Uvnitř psa: Co psi vidí, čenichají a vědí Kynologie, psi
Výhodná cena
228 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Kynologie, psi Práh

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Kynologie, psi Práh

Informace k produktu

Pokud k produktu (Uvnitř psa: Co psi vidí, čenichají a vědí) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Práh), manuály, či podrobné složení k produktu 9788072525140 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.