Info o Umíš správně vyslovovat?: Cvičebnice správné výslovnosti recenze, hodnocení a parametry

Informace: Umíš správně vyslovovat?: Cvičebnice správné výslovnosti Předškolní výuka Infoa

Popis produktu: Kniha Umíš správně vyslovovat?: Cvičebnice správné výslovnosti:Cvičebnice Umíš správně vyslovovat je určena pro všechny děti, které nesprávně vyslovují, jejich rodiče, logopedy a pedagogické pracovníky. Je pomůckou při cvičení výslovnosti jednotlivých hlásek. Kniha je koncipována tak, aby se dala použít v průběhu nácviku nové hlásky od vyvození až k jejímu použití. Měla by plnit roli příjemného průvodce logopedické péče u dětí, které ji potřebují. Postup podle knihy pri využívání zvuku, slabik, slov, obrázku, vět, článků i říkanek je velmi jednoduchý, přesto je nanejvýš vhodné při nácviku a upevňování cvičené hlásky postupovat podle pokynů logopeda.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Umíš správně vyslovovat?: Cvičebnice správné výslovnosti, dnes za výhodnou cenu 228 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Předškolní výuka.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Předškolní výuka Infoa, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Umíš správně vyslovovat?: Cvičebnice správné výslovnosti

Martin
Recenze Umíš správně vyslovovat?: Cvičebnice správné výslovnosti: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Infoa. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Infoa kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Umíš správně vyslovovat?: Cvičebnice správné výslovnosti a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Umíš správně vyslovovat?: Cvičebnice správné výslovnosti: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Umíš správně vyslovovat?: Cvičebnice správné výslovnosti Infoa

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Umíš správně vyslovovat?: Cvičebnice správné výslovnosti a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Infoa, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 228 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Umíš správně vyslovovat?: Cvičebnice správné výslovnosti:
- populární dodavatel a výrobce Infoa
- číslo EAN 9788072407705
- produkt je v kategorii Předškolní výuka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Umíš správně vyslovovat?: Cvičebnice správné výslovnosti Předškolní výuka
Výhodná cena
228 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Předškolní výuka Infoa

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Předškolní výuka Infoa

Informace k produktu

Pokud k produktu (Umíš správně vyslovovat?: Cvičebnice správné výslovnosti) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Infoa), manuály, či podrobné složení k produktu 9788072407705 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.