Info o Umění po roce 1900: Modernismus, Antimodernismus, Postmodernismus recenze, hodnocení a parametry

Informace: Umění po roce 1900: Modernismus, Antimodernismus, Postmodernismus Malířství a jiná výtvarná umění SLOVART

Popis produktu: Kniha Umění po roce 1900: Modernismus, Antimodernismus, Postmodernismus: Nejucelenější kritické dějiny umění 20. a počátku 21. století. Publikace Umění po roce 1900, je průkopnická nejen svým obsahem, ale i jeho podáním, a udává tón na mnoho let dopředu. Více než sto statí, zaměřených vždy na jednu rozhodující událost - na vytvoření zásadního díla, vydání důležitého textu, zahájení významné výstavy - vypráví do hloubky o všech rozhodujících a průlomových okamžicích modernismu a postmodernismu, o řadě antimodernistických reakcí, které navrhovaly alternativní pohled na umění a svět. Autoři v závěru knihy vytyčují svoje představy o umění budoucnosti.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Umění po roce 1900: Modernismus, Antimodernismus, Postmodernismus, dnes za výhodnou cenu 1 401 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Malířství a jiná výtvarná umění.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Malířství a jiná výtvarná umění SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Umění po roce 1900: Modernismus, Antimodernismus, Postmodernismus

Martin
Recenze Umění po roce 1900: Modernismus, Antimodernismus, Postmodernismus: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Umění po roce 1900: Modernismus, Antimodernismus, Postmodernismus a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Umění po roce 1900: Modernismus, Antimodernismus, Postmodernismus: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Umění po roce 1900: Modernismus, Antimodernismus, Postmodernismus SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Umění po roce 1900: Modernismus, Antimodernismus, Postmodernismus a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 401 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Umění po roce 1900: Modernismus, Antimodernismus, Postmodernismus:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073919757
- produkt je v kategorii Malířství a jiná výtvarná umění


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Umění po roce 1900: Modernismus, Antimodernismus, Postmodernismus Malířství a jiná výtvarná umění
Výhodná cena
1 401 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Malířství a jiná výtvarná umění SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Malířství a jiná výtvarná umění SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Umění po roce 1900: Modernismus, Antimodernismus, Postmodernismus) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073919757 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.