Info o Umění naslouchat a být slyšet: Tajemství opravdové komunikace recenze, hodnocení a parametry

Informace: Umění naslouchat a být slyšet: Tajemství opravdové komunikace Osobní rozvoj Eugenika

Popis produktu: Kniha Umění naslouchat a být slyšet: Tajemství opravdové komunikace:Velmi hezká knížka o tom, jak správně komunikovat. Během rozhovorů běžně reagujeme tak, že se druhému hned snažíme radit, vnucovat své názory nebo jej kritizovat. To je ale projev ega, jenž nevede k úspěchu a narušuje vztahy. Autor učí, jak naslouchat srdcem, soucitně a bez soudů. Takové naslouchání podporuje bezpodmínečnou lásku, prohlubuje vztahy a tomu, kdo se nám svěřuje, může opravdu pomoct.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Umění naslouchat a být slyšet: Tajemství opravdové komunikace, dnes za výhodnou cenu 187 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Osobní rozvoj.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Osobní rozvoj Eugenika, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Umění naslouchat a být slyšet: Tajemství opravdové komunikace

Martin
Recenze Umění naslouchat a být slyšet: Tajemství opravdové komunikace: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Eugenika. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Eugenika kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Umění naslouchat a být slyšet: Tajemství opravdové komunikace a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Umění naslouchat a být slyšet: Tajemství opravdové komunikace: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Umění naslouchat a být slyšet: Tajemství opravdové komunikace Eugenika

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Umění naslouchat a být slyšet: Tajemství opravdové komunikace a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Eugenika, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 187 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Umění naslouchat a být slyšet: Tajemství opravdové komunikace:
- populární dodavatel a výrobce Eugenika
- číslo EAN 9788081002502
- produkt je v kategorii Osobní rozvoj


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Umění naslouchat a být slyšet: Tajemství opravdové komunikace Osobní rozvoj
Výhodná cena
187 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Osobní rozvoj Eugenika

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Osobní rozvoj Eugenika

Informace k produktu

Pokud k produktu (Umění naslouchat a být slyšet: Tajemství opravdové komunikace) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Eugenika), manuály, či podrobné složení k produktu 9788081002502 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.