Info o Tvořivá pochybnost: Pochyby jsou cesty k pravdě recenze, hodnocení a parametry

Informace: Tvořivá pochybnost: Pochyby jsou cesty k pravdě Esoterika Eugenika

Popis produktu: Kniha Tvořivá pochybnost: Pochyby jsou cesty k pravdě: Jeden z nejvýznamnějších a nejoriginálnějších duchovních učitelů naší doby vysvětluje, proč skutečně duchovně založený a upřímně hledající člověk nemůže ustrnout v žádném náboženství. Vypráví a vysvětluje zenové příběhy i myšlenky Friedricha Nietzscheho. Odpovídá na základní otázky svých posluchačů o Bohu a existenci a vede nás k tomu, abychom si duchovní otázky ve spojení s církví a náboženstvím byli schopni zodpovědět sami. Titul vyšel poprvé v roku 2006 pod názvem Boží spiknutí.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Tvořivá pochybnost: Pochyby jsou cesty k pravdě, dnes za výhodnou cenu 332 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Esoterika.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Esoterika Eugenika, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Tvořivá pochybnost: Pochyby jsou cesty k pravdě

Martin
Recenze Tvořivá pochybnost: Pochyby jsou cesty k pravdě: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Eugenika. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Eugenika kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Tvořivá pochybnost: Pochyby jsou cesty k pravdě a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Tvořivá pochybnost: Pochyby jsou cesty k pravdě: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Tvořivá pochybnost: Pochyby jsou cesty k pravdě Eugenika

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Tvořivá pochybnost: Pochyby jsou cesty k pravdě a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Eugenika, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 332 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Tvořivá pochybnost: Pochyby jsou cesty k pravdě:
- populární dodavatel a výrobce Eugenika
- číslo EAN 9788081004636
- produkt je v kategorii Esoterika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Tvořivá pochybnost: Pochyby jsou cesty k pravdě Esoterika
Výhodná cena
332 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Esoterika Eugenika

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Esoterika Eugenika

Informace k produktu

Pokud k produktu (Tvořivá pochybnost: Pochyby jsou cesty k pravdě) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Eugenika), manuály, či podrobné složení k produktu 9788081004636 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Esoterika - Zobrazit více produktů