Info o Trpaslík v trávě spí: Soubor vět s obrázky k nacvičování a upevňování výslovnosti hlásek R a Ř recenze, hodnocení a parametry

Informace: Trpaslík v trávě spí: Soubor vět s obrázky k nacvičování a upevňování výslovnosti hlásek R a Ř Pedagogika, didaktika Portál

Popis produktu: Kniha Trpaslík v trávě spí: Soubor vět s obrázky k nacvičování a upevňování výslovnosti hlásek R a Ř:Důležitou fází při upevňování výslovnosti je reprodukce vět a poté samostatná tvorba vět s nacvičovanou hláskou. Nácvik hlásek R a Ř může být někdy značně zdlouhavý a často se R začne dařit nejdříve v kombinaci s určitou souhláskou a v určité pozici ve slově. Rodičům proto mnohdy dělá potíže sestavit větu se slovem s hláskami R a Ř tak, aby dítě si procvičilo hlásky v určitých souhláskových shlucích v různých pozicích slov, a přitom aby věta byla jednoduchá. Předkládaný soubor vět nabízí rychlou orientaci v procesu osvojování hlásek R a Ř. Každá věta je doplněna jednoduchým srozumitelným obrázkem, který motivuje děti k opakování věty a podněcuje je k samostatné produkci vět. Obrázky lze využít k dalším logopedickým cvičením. Kniha je určená logopedům, logopedickým asistentkám, rodičům, speciálním pedagogům Mgr. Irena Klimková je klinická logopedka.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Trpaslík v trávě spí: Soubor vět s obrázky k nacvičování a upevňování výslovnosti hlásek R a Ř, dnes za výhodnou cenu 138 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Pedagogika, didaktika.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Pedagogika, didaktika Portál, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Trpaslík v trávě spí: Soubor vět s obrázky k nacvičování a upevňování výslovnosti hlásek R a Ř

Martin
Recenze Trpaslík v trávě spí: Soubor vět s obrázky k nacvičování a upevňování výslovnosti hlásek R a Ř: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Portál. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Portál kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Trpaslík v trávě spí: Soubor vět s obrázky k nacvičování a upevňování výslovnosti hlásek R a Ř a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Trpaslík v trávě spí: Soubor vět s obrázky k nacvičování a upevňování výslovnosti hlásek R a Ř: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Trpaslík v trávě spí: Soubor vět s obrázky k nacvičování a upevňování výslovnosti hlásek R a Ř Portál

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Trpaslík v trávě spí: Soubor vět s obrázky k nacvičování a upevňování výslovnosti hlásek R a Ř a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Portál, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 138 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Trpaslík v trávě spí: Soubor vět s obrázky k nacvičování a upevňování výslovnosti hlásek R a Ř:
- populární dodavatel a výrobce Portál
- číslo EAN 9788026209973
- produkt je v kategorii Pedagogika, didaktika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Trpaslík v trávě spí: Soubor vět s obrázky k nacvičování a upevňování výslovnosti hlásek R a Ř Pedagogika, didaktika
Výhodná cena
138 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Pedagogika, didaktika Portál

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Pedagogika, didaktika Portál

Informace k produktu

Pokud k produktu (Trpaslík v trávě spí: Soubor vět s obrázky k nacvičování a upevňování výslovnosti hlásek R a Ř) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Portál), manuály, či podrobné složení k produktu 9788026209973 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.