Info o Třináct českých pohádek: PRVNÍ ČTENÍ S VELKÝMI PÍSMENY recenze, hodnocení a parametry

Informace: Třináct českých pohádek: PRVNÍ ČTENÍ S VELKÝMI PÍSMENY Pro školáky do 9 let Svojtka

Popis produktu: Kniha Třináct českých pohádek: PRVNÍ ČTENÍ S VELKÝMI PÍSMENY: Zasněte se při četbě třinácti národních pohádek podle Erbena a Němcové. Hloupý Honza přehádá i krále, Zlatovláska pomocí živé vody zachrání Jiříka a Smolíček se bude muset spolehnout na svého jelena se zlatými parohy. A co takový Otesánek, kouzelný ubrousek nebo hrneček, který nepřestává chrlit kaši? Jaké lapálie lidem způsobí? Pamatujete si ještě, jak to bylo dál? Klasické příběhy jsou doplněny nádhernými ilustracemi Václava Karla a převyprávěny moderním jazykem. Děti si je budou moct číst nejen s rodiči, ale i samy, protože jsou psány velkými tiskacími písmeny, podporujícími genetickou metodu čtení. Slova a věty budou malí čtenáři vnímat snadno a přirozeně, takže budou příběhy doslova hltat a těšit se z každé další pohádkové zápletky. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Třináct českých pohádek: PRVNÍ ČTENÍ S VELKÝMI PÍSMENY, dnes za výhodnou cenu 159 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Pro školáky do 9 let.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Pro školáky do 9 let Svojtka, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Třináct českých pohádek: PRVNÍ ČTENÍ S VELKÝMI PÍSMENY

Martin
Recenze Třináct českých pohádek: PRVNÍ ČTENÍ S VELKÝMI PÍSMENY: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Svojtka. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Svojtka kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Třináct českých pohádek: PRVNÍ ČTENÍ S VELKÝMI PÍSMENY a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Třináct českých pohádek: PRVNÍ ČTENÍ S VELKÝMI PÍSMENY: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Třináct českých pohádek: PRVNÍ ČTENÍ S VELKÝMI PÍSMENY Svojtka

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Třináct českých pohádek: PRVNÍ ČTENÍ S VELKÝMI PÍSMENY a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Svojtka, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 159 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Třináct českých pohádek: PRVNÍ ČTENÍ S VELKÝMI PÍSMENY:
- populární dodavatel a výrobce Svojtka
- číslo EAN 9788025625781
- produkt je v kategorii Pro školáky do 9 let


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Třináct českých pohádek: PRVNÍ ČTENÍ S VELKÝMI PÍSMENY Pro školáky do 9 let
Výhodná cena
159 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Pro školáky do 9 let Svojtka

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Pro školáky do 9 let Svojtka

Informace k produktu

Pokud k produktu (Třináct českých pohádek: PRVNÍ ČTENÍ S VELKÝMI PÍSMENY) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Svojtka), manuály, či podrobné složení k produktu 9788025625781 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Pro školáky do 9 let - Zobrazit více produktů