Info o Tři královny: Spojovalo je příbuzenské pouto, dělila je touha po moci recenze, hodnocení a parametry

Informace: Tři královny: Spojovalo je příbuzenské pouto, dělila je touha po moci Historické Klokan

Popis produktu: Kniha Tři královny: Spojovalo je příbuzenské pouto, dělila je touha po moci: Přestože Markétu Tudorovnu, její sestru Marii a Kateřinu Aragonskou pojí příbuzenské pouto, nepřestávají se celý život žárlivě poměřovat. Příběh tří královen rozplétá složité vztahy a úkladné zrady ve stínu vášně, závisti a nebezpečí. Osud je však nevyzpytatelný, a proto se žádná z královen nemůže radovat ze svého momentálního vítězství dlouho. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Tři královny: Spojovalo je příbuzenské pouto, dělila je touha po moci, dnes za výhodnou cenu 277 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Historické.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Historické Klokan, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Tři královny: Spojovalo je příbuzenské pouto, dělila je touha po moci

Martin
Recenze Tři královny: Spojovalo je příbuzenské pouto, dělila je touha po moci: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Klokan. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Klokan kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Tři královny: Spojovalo je příbuzenské pouto, dělila je touha po moci a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Tři královny: Spojovalo je příbuzenské pouto, dělila je touha po moci: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Tři královny: Spojovalo je příbuzenské pouto, dělila je touha po moci Klokan

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Tři královny: Spojovalo je příbuzenské pouto, dělila je touha po moci a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Klokan, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 277 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Tři královny: Spojovalo je příbuzenské pouto, dělila je touha po moci:
- populární dodavatel a výrobce Klokan
- číslo EAN 9788075437723
- produkt je v kategorii Historické


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Tři královny: Spojovalo je příbuzenské pouto, dělila je touha po moci Historické
Výhodná cena
277 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Historické Klokan

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Historické Klokan

Informace k produktu

Pokud k produktu (Tři královny: Spojovalo je příbuzenské pouto, dělila je touha po moci) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Klokan), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075437723 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Historické - Zobrazit více produktů