Info o Trénink mládeže v bězích na střední a dlouhé tratě recenze, hodnocení a parametry

Informace: Trénink mládeže v bězích na střední a dlouhé tratě Elektronické knihy Karolinum

Popis produktu: Elektronická kniha Trénink mládeže v bězích na střední a dlouhé tratě:Navzdory vzrůstající popularitě běhu je literatury věnované běžeckému tréninku mládeže stále nedostatek. Stejně tak málo pozornosti je věnováno běhu na výkonnostní, a nikoli rekreační úrovni. Petr Bahenský vychází ze své dlouholeté praxe atletického trenéra a přináší shrnutí tréninkových prostředků vhodných pro běžce v žákovském a dorosteneckém věku, spolu s tím se zabývá problematikou předčasné specializace a představuje metody použitelné pro analýzu absolvovaného tréninku. Následně se na základě vyhodnocení tréninku svých svěřenců věnuje vlivu specifických a nespecifických tréninkových prostředků, latentnosti efektu absolvovaného tréninkového zatížení a vlivu úrovně síly dolních končetin na techniku běhu. Čtenářům se tak dostává do rukou užitečný průvodce na cestě mladých běžců k dosažení vrcholové výkonnosti v dospělosti.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Trénink mládeže v bězích na střední a dlouhé tratě, dnes za výhodnou cenu 139 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Elektronické knihy.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Elektronické knihy Karolinum, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Trénink mládeže v bězích na střední a dlouhé tratě

Martin
Recenze Trénink mládeže v bězích na střední a dlouhé tratě: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Karolinum. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Karolinum kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Trénink mládeže v bězích na střední a dlouhé tratě a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Trénink mládeže v bězích na střední a dlouhé tratě: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Trénink mládeže v bězích na střední a dlouhé tratě Karolinum

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Trénink mládeže v bězích na střední a dlouhé tratě a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Karolinum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 139 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Trénink mládeže v bězích na střední a dlouhé tratě:
- populární dodavatel a výrobce Karolinum
- číslo EAN
- produkt je v kategorii Elektronické knihy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Trénink mládeže v bězích na střední a dlouhé tratě Elektronické knihy
Výhodná cena
139 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Elektronické knihy Karolinum

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Elektronické knihy Karolinum

Informace k produktu

Pokud k produktu (Trénink mládeže v bězích na střední a dlouhé tratě) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Karolinum), manuály, či podrobné složení k produktu , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Elektronické knihy - Zobrazit více produktů