Info o Trénink fascií: Úspěšný recept pro získání napnuté vazivové tkáně recenze, hodnocení a parametry

Informace: Trénink fascií: Úspěšný recept pro získání napnuté vazivové tkáně Levné elektro Anag

Popis produktu: Kniha Trénink fascií: Úspěšný recept pro získání napnuté vazivové tkáně: Fascie vytváří v našem těle síť, která mu poskytuje oporu, strukturu a formu. To, zda jsou stehna pevná, nebo vypadají spíše jako želé, závisí do značné míry na napětí obalu okolní pojivové tkáně. Proto potřebujeme kromě svalů trénovat i fascie, jedině tak budeme mít dobře vytvarované a zpevněné křivky těla, zbavíme se nadobro celulitidy, ochablých paží a povislých partií. Udělejte něco pro své tělo! Trénink fascií napomáhá nejen k vytrénovanému tělu, ale také k obratnosti, mladistvé pružnosti a bezbolestnému pohybu. Divo Müller spolu s odborníkem na fascie dr. Robertem Schleipem vyvinuli zcela nové cvičení pro lidi se slabší pojivovou tkání a tento celostní cvičební program poprvé představují v této příručce. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Trénink fascií: Úspěšný recept pro získání napnuté vazivové tkáně, dnes za výhodnou cenu 253 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro Anag, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Trénink fascií: Úspěšný recept pro získání napnuté vazivové tkáně

Martin
Recenze Trénink fascií: Úspěšný recept pro získání napnuté vazivové tkáně: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Anag. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Anag kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Trénink fascií: Úspěšný recept pro získání napnuté vazivové tkáně a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Trénink fascií: Úspěšný recept pro získání napnuté vazivové tkáně: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Trénink fascií: Úspěšný recept pro získání napnuté vazivové tkáně Anag

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Trénink fascií: Úspěšný recept pro získání napnuté vazivové tkáně a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Anag, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 253 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Trénink fascií: Úspěšný recept pro získání napnuté vazivové tkáně:
- populární dodavatel a výrobce Anag
- číslo EAN 9788075541802
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Trénink fascií: Úspěšný recept pro získání napnuté vazivové tkáně Levné elektro
Výhodná cena
253 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro Anag

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro Anag

Informace k produktu

Pokud k produktu (Trénink fascií: Úspěšný recept pro získání napnuté vazivové tkáně) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Anag), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075541802 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.