Info o Trauma, tíseň, extáze, prázdnota: Formule afektu a patosu 1900-2018 recenze, hodnocení a parametry

Informace: Trauma, tíseň, extáze, prázdnota: Formule afektu a patosu 1900-2018 Malířství a jiná výtvarná umění B/P

Popis produktu: Kniha Trauma, tíseň, extáze, prázdnota: Formule afektu a patosu 1900-2018: Bohatě ilustrovaná publikace věnovaná proměnám „formulí patosu“, tj. emocionální řeči lidského těla, jak ji zachycuje výtvarné umění a vizuální kultura v posledních zhruba sto dvaceti letech. Autor originálně rozpracovává psychologickou teorii umění a model umělecké historie významného německého historika umění a kultury Abyho Warburga (1866?1929) a rozšiřuje ji do současnosti. Warburgův pojem „formule patosu“ (Pathosformeln) se v jeho práci stává průsečíkem, v němž ožívají a vzájemně se protínají velká témata humanitních a sociálních disciplín, ale také věd zabývajících se lidskou myslí: otázky mechanismů, skrze něž obrazy působí na své diváky, vzájemného ovlivňování biologických a kulturních aspektů tělesného výrazu a prožívání emocí, vztahu mentálních a materiálních reprezentací či racionality a afektu. Odkazují ale i k eticko-politickým dimenzím těchto otázek, které jsou dnes stejně palčivé jako za Warburgova života a souvisí kupříkladu s potřebou porozumět tomu, jak je lidské vědomí manipulováno obrazy. Kniha navazuje na stejnojmennou výstavu pořádanou Západočeskou galerií v Plzni počátkem roku 2018.   ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Trauma, tíseň, extáze, prázdnota: Formule afektu a patosu 1900-2018, dnes za výhodnou cenu 478 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Malířství a jiná výtvarná umění.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Malířství a jiná výtvarná umění B/P, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Trauma, tíseň, extáze, prázdnota: Formule afektu a patosu 1900-2018

Martin
Recenze Trauma, tíseň, extáze, prázdnota: Formule afektu a patosu 1900-2018: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce B/P. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky B/P kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Trauma, tíseň, extáze, prázdnota: Formule afektu a patosu 1900-2018 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Trauma, tíseň, extáze, prázdnota: Formule afektu a patosu 1900-2018: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Trauma, tíseň, extáze, prázdnota: Formule afektu a patosu 1900-2018 B/P

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Trauma, tíseň, extáze, prázdnota: Formule afektu a patosu 1900-2018 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro B/P, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 478 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Trauma, tíseň, extáze, prázdnota: Formule afektu a patosu 1900-2018:
- populární dodavatel a výrobce B/P
- číslo EAN 9788074851520
- produkt je v kategorii Malířství a jiná výtvarná umění


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Trauma, tíseň, extáze, prázdnota: Formule afektu a patosu 1900-2018 Malířství a jiná výtvarná umění
Výhodná cena
478 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Malířství a jiná výtvarná umění B/P

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Malířství a jiná výtvarná umění B/P

Informace k produktu

Pokud k produktu (Trauma, tíseň, extáze, prázdnota: Formule afektu a patosu 1900-2018) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (B/P), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074851520 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.