Info o Trauma a rodinné konstelace: Duševní štěpení a jejich léčba recenze, hodnocení a parametry

Informace: Trauma a rodinné konstelace: Duševní štěpení a jejich léčba Psychologie Portál

Popis produktu: Kniha Trauma a rodinné konstelace: Duševní štěpení a jejich léčba: Autor popisuje a na řadě kazuistik dokumentuje vznik, průběh a následky psychického traumatu. Popisuje různé typy štěpení já u různých typů traumat a možné následky tohoto procesu v prožívání vztahů. Na základě vlastní dlouholeté zkušenosti práce s metodou rodinných (systemických) konstelací poskytuje velmi fundovaný popis postupu práce s traumaty pomocí konstelací, včetně vhledu do zákonitostí tohoto procesu. Knihu ocení odborníci z oblasti psychologie, psychoterapie, psychiatrie a dalších pomáhajících profesí. Z knihy mohou mít užitek i čtenáři, kteří sami trpí duševním onemocněním. Publikace osloví i čtenáře se zájmem o rodinné (systemické) konstelace. Prof. Dr. F. Ruppert je psycholog a psychoterapeut, působí na Katolické vysoké škole v Mnichově a v soukromé praxi. Od roku 1994 pracuje metodou rodinných konstelací. Specializuje se na psychoterapeutickou práci s těžkými psychickými onemocněními jako jsou deprese, úzkosti, hraniční poruchy osobnosti, psychózy.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Trauma a rodinné konstelace: Duševní štěpení a jejich léčba, dnes za výhodnou cenu 302 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Psychologie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Psychologie Portál, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Trauma a rodinné konstelace: Duševní štěpení a jejich léčba

Martin
Recenze Trauma a rodinné konstelace: Duševní štěpení a jejich léčba: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Portál. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Portál kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Trauma a rodinné konstelace: Duševní štěpení a jejich léčba a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Trauma a rodinné konstelace: Duševní štěpení a jejich léčba: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Trauma a rodinné konstelace: Duševní štěpení a jejich léčba Portál

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Trauma a rodinné konstelace: Duševní štěpení a jejich léčba a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Portál, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 302 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Trauma a rodinné konstelace: Duševní štěpení a jejich léčba:
- populární dodavatel a výrobce Portál
- číslo EAN 9788026206408
- produkt je v kategorii Psychologie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Trauma a rodinné konstelace: Duševní štěpení a jejich léčba Psychologie
Výhodná cena
302 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Psychologie Portál

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Psychologie Portál

Informace k produktu

Pokud k produktu (Trauma a rodinné konstelace: Duševní štěpení a jejich léčba) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Portál), manuály, či podrobné složení k produktu 9788026206408 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.